Грамотний хвіст• 12 сентября 2025
Можна попрощатися з щасливим майбутнім
Так вийшло, що я доволі розумна в академічному плані, а в житті не дуже. Вивчилася в університеті, але не працювала. Плюс просиділа чотири роки за кордоном. Звичайно гарна робота мені не світить. Мені зараз 27, весною вже 28. Життя не склалося. Думаю повертатися в Україну, бо навіть якщо прилетить то мені нічого втрачати.
Про чоловіка не кажіть, я не приваблива як особистість та і ніколи не хотіла сімейного життя.
Из Виа-гры• 13 сентября 2025
Что-то я не пойму, а тема о чем? ’Я ничего не умею, я ничего из себя не представляю, у меня нет будущего, мне 28 лет...’ - и? Что вы ожидаете услышать? Если есть хоть какие-то мозги, то вы должны понимать, что 28 лет - это очень мало, и что, опять же, если есть хоть какие-то мозги, то нужно срочно заняться самообразованием и профессиональной квалификацией, пока еще есть силы и время, и начать что-то представлять из себя как сотрудник и как личность. Ну, а если мозгов нет, тогда ложитесь под снаряд и сразу на кладбище, что еще делать-то в 28 лет, жизнь-то почти закончилась...
Грамотний хвіст
• 13 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Автор, ви ще досить молода. Можете ще надолужити, якщо захочете.
За кордоном у вас не було стаосунків з чоловіками взагалі?
У мене не було цілі з кимось знайомитись
Мамина квіточка• 13 сентября 2025
Я начала работать в 27, жизнь заставила.
Заезд с неба не хватаю, но скажем так, далека от минималки.
Если вы не глупа, все получится. Идите работать.
Вічний двигун• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Тоді що конкретно вас бентежить?
Нереалізованість у професійній сфері?
Грамотний хвіст
• 13 сентября 2025
Ответ дляМушля з Криму
странно.вы выехали до войны.зачем?какой то текст заказной
Після початку
Грамотний хвіст
• 13 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Тоді що конкретно вас бентежить?
Нереалізованість у професійній сфері?
Так, відсутність перспектив
жар-птица Нюра• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Просто написал виговоритися, не бачу майбутнього для себе. В Україну в принципі можна повертатися, бо якщо приб´є то всеодно бо я свої кращі роки вже прожила. Половину життя вже прожила, а далі коаще не буде.
Правильно, Анастасия.
Возвращайтесь и сразу в свой родной регион.
Чтобы наверняка сработало ваше ’бо якщо приб´є то всеодно’
Что-то вы выговариваетесь уже который месяц, а толку нет.🤦
жар-птица Нюра• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ага😁 Не було цілі..
А як же десятки тем ’хочу позбавитися незайманості, де шукати чоловіка для цього’
Дона Ко Ко• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Так, відсутність перспектив
Авторе, зараз більшість українців в такому стані. Відсутність та туманність перспектив. У вас нормальне становище. Цінуйте, що маєте. Який сенс роками писати одне й те саме? Ви все одно нічого не робите, значить продавцем вас таки влаштовує.
Грамотний хвіст
• 13 сентября 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Хто сказав що не роблю?
Дона Ко Ко• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Хто сказав що не роблю?
Ви. Роками одне й те саме пишете, ті ж питання, ті ж вхідні дані. Значить, у вас жодних змін. А що ви конкретно зараз робите, щоб поліпшити свої перспективи?
жар-птица Нюра• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Хто сказав що не роблю?
А можна дізнатися що робите? Реальні дії?
Наприклад, за три роки я..
Створила якісне резюме і розмістила на таких платформах з пошуку роботи і далі перелік..
Відправила стільки то резюме щодо вакансій які мене цікавлять..
Стільки то разів спробувала себе як репетитор (наприклад, онлайн для українців), щоб мій диплом не пропав даром. Тобто не просто подумала про це, а створила об´яву і розмістила не декількох сайтах. Думаю в цьому варіанті буде нуль спроб, так як ви боїтеся людей загалом.
Що ще? Сіла, подумала, розібралася в собі. Задала собі питання. Що я вмію? На що я здатна? Чи спроможна на більше ніж мій нинішній рівень? Бо ж треба бути чесною з собою і реально себе оцінювати🤔
Ще до реальних дій можна віднести повноцінне лікування у психіатра. З використанням ліків. Це коли людина розуміє, що кілька зайвих кілограмів (яких може і не бути) менше нашкодять життю, ніж не вилікувана психологічна хвороба.
І навіть, якщо доведеться повернутися в Україну то тут також треба реальні дії. Наприклад, назбирати грошей на дорогу, оренду житла в Україні і на прожиття, поки будете шукати себе.
Я дуже багато ваших тем прочитала.
Але з реальних ваших дій було лише коли ви пішли до колеги незайманості позбавлятися. І то, якби він не покликав, то і спроби не було б.
Наприклад, за три роки я..
Я дуже багато ваших тем прочитала.
Грамотний хвіст
• 13 сентября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Наприклад, за три роки я..
Я дуже багато ваших тем прочитала.
Наприклад, за три роки я..
Я дуже багато ваших тем прочитала.
Ну гроші я назбирала на перший час якщо повертатися в Україну. Резюме по місцю подавала, але це не дуже допомагає
жар-птица Нюра• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви ж говорити, що ледь виживаєте на свою мінімалку.
Прям бідність і страждання.
А виявляється, що з вашої мінімалки ще й відкладати можна на недешевий переїзд і недешеве життя в Україні 😁?
Прям бідність і страждання.
Грамотний хвіст
• 13 сентября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Прям бідність і страждання.
Я нічого собі не купую майже.Якщо економити на всьому, то трохи вийде назбирати
жар-птица Нюра• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Вміти економити це гарне вміння.
В Україні це вам точно знадобиться.
Патріотка з дивану• 29 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Працювала, виїхала, бо думала все не затягнеться так довго
Я б на вашому місці шукала б хлопця через місцевих і лаштовувала б життя там. У вас просто низька самооцінка, люди це відчувають
Грамотний хвіст
• 29 сентября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Місцеві не серйозні. Не моє