Грамотний хвіст• 12 сентября в 21:48
Можна попрощатися з щасливим майбутнім
Так вийшло, що я доволі розумна в академічному плані, а в житті не дуже. Вивчилася в університеті, але не працювала. Плюс просиділа чотири роки за кордоном. Звичайно гарна робота мені не світить. Мені зараз 27, весною вже 28. Життя не склалося. Думаю повертатися в Україну, бо навіть якщо прилетить то мені нічого втрачати.
Про чоловіка не кажіть, я не приваблива як особистість та і ніколи не хотіла сімейного життя.
Шотуткоїться?• 12 сентября в 22:04
Ответ дляГрамотний хвіст
Працюю продавцем зараз, за фахом вчитель
Нива не паханая.Учителей не хватает,работу найдете везде + репетиторство
Грамотний хвіст
• 12 сентября в 22:04
Ответ дляДівчина Гілмор
То шо нас всім зробить щоб вам допомогло? Конкретний запит є?
Просто написал виговоритися, не бачу майбутнього для себе. В Україну в принципі можна повертатися, бо якщо приб´є то всеодно бо я свої кращі роки вже прожила. Половину життя вже прожила, а далі коаще не буде.
После шести ни-ни• 12 сентября в 22:04
Ответ дляГрамотний хвіст
Бо в повсякденному житті люди не використовують слова високих рівнів. Може лише якщо працюють на якихось офісних роботах і то не факт. Для роботи рівня B2 з головою вистачить
А радіо, телебачення, книги
Вільна і правильна б2 це теж круто. Якщо ви легко спілкуєтесь, не страдаєте з підбором слів і не робите помилок
Дівчина Гілмор• 12 сентября в 22:05
Ответ дляГрамотний хвіст
А там де ви зараз чого не тягнете?
Грамотний хвіст
• 12 сентября в 22:07
Ответ дляДівчина Гілмор
А там де ви зараз чого не тягнете?
Багато конкуренції, не той вік, відсутність досвіду і фора молоді, яка тільки закінчила універ. Це якщо коротко.
Дівчина Гілмор• 12 сентября в 22:08
Ответ дляГрамотний хвіст
Вам треба проробити це з психологом. Так як тут пишете так і йому кажіть. Повернення в Україну загоне вас в депресію
Уравнобешенная• 12 сентября в 22:12
Ответ дляГрамотний хвіст
Я її вчила в уніерситеті, але зараз вже рівень не той. Для повсякденних справ вистачає.
Тобто вчили мову в університеті, а як виїхали- то забули?
Я супер-пупер• 12 сентября в 22:12
Ответ дляГрамотний хвіст
Если вы можете учиться, то почему не хотите новую профессию получить за границей и по ней найти работу?
Или даже смежную профессию можно
Я супер-пупер• 12 сентября в 22:13
Ответ дляГрамотний хвіст
В моїй країні це не затребувано. Я не можу знати краще мову ніж носії +у мене немає досвіду роботи по професії.
Это не имеет значения - идите подтверждайте диплом и ищите работу, а не нойте
Уравнобешенная• 12 сентября в 22:13
Ответ дляКарамелька
В нашей школе многие учителя за границей, но продолжают работать онлайн на украинскую школу. Зачем вам продавцом работать
Бо продавцям платять а декілька раз більше, чим вчителю в укр.школі.
ВсеПроВсехЗнаю• 12 сентября в 22:15
Ответ дляГрамотний хвіст
Моему сыну 28 и он только в этом году закончил универ и не самый старший на потоке. Моя дочь учится в гимназии и закончит ее в 20 и только тогда поступит( это все за границей ). Если вы за границей , то должны знать , что тут в 25 только заканчивают университет и научинают работать , пить , гулять.
Я супер-пупер• 12 сентября в 22:16
Ответ дляКарамелька
На те копейки она не выживет
Там работают те, у кого есть финансовая возможность там работать
Грамотний хвіст
• 12 сентября в 22:16
Ответ дляДівчина Гілмор
Це реалії такі, не мої видумки
Я супер-пупер• 12 сентября в 22:17
Ответ дляГрамотний хвіст
Це реалії такі, не мої видумки
Это ваши выдумки
Если вы задатитесь целью, то у вас получится, несмотря на конкуренцию и все остальное
Если вы будете продолжать ныть, то никогда и ничего не получится
Грамотний хвіст
• 12 сентября в 22:18
Ответ дляУравнобешенная
Не забула, але рівень не той, що був.
Я супер-пупер• 12 сентября в 22:19
Ответ дляГрамотний хвіст
Не забула, але рівень не той, що був.
Это не имеет значения - все можно подтянуть, если захотеть
В какой вы стране?
Кusalochka• 12 сентября в 22:19
Короче, на советчице обновление контингента. Если к зпскокам стареньких я привыкла и они уже какие-то свои родные, то к конченые темам новеньких привыкнуть не могу. Шо тут писать...? К психиатру нужно. И таких неадекватных стало слишком много.
Маю сечі• 12 сентября в 22:21
Ответ дляГрамотний хвіст
а що за вчитель з академічною освітою?
Вічний двигун• 12 сентября в 22:23
Автор, ви ще досить молода. Можете ще надолужити, якщо захочете.
За кордоном у вас не було стаосунків з чоловіками взагалі?
Дівчина Гілмор• 12 сентября в 22:26
Ответ дляГрамотний хвіст
Це реалії такі, не мої видумки
То ви хочете страждати чи подолати це?
как тебе такое илон маск• 12 сентября в 22:33
Ответ дляГрамотний хвіст
То не пизд..ть про свій супер академічний рівень. Ви і в проф плані нуль.
Але у вас є один жирний плюс - ви ще молода. Ще є час. Берете себе за жабри, вчитесь, працюєте, живете. Чого ви взагалі хочете?
Светка-пипетка• 12 сентября в 22:38
Вам до психолога та працювати над самооцінкою. Вас хтось (підозрюю з батьків) сильно її занизив. Це прям те, що Вам треба і прям зараз. Тільки так… не виключно, що може антидепресанти попити в комплексі з психологом та терапією.
Вільний митець• 12 сентября в 22:42
Ответ дляГрамотний хвіст
а чи були ці роки кращими? вам є за чим сумувати?
Може час схаменутись і дійсно прожити кращі свої роки, а не весь отой треш?
Анонимушка• 12 сентября в 22:48
Ответ дляГрамотний хвіст
Не забула, але рівень не той, що був.
Та рівень навпаки повинен бути вищим у країні перебування.
Забула що?• 12 сентября в 23:12
Ответ дляГрамотний хвіст
Йдіть вчителювати. Нащо вчилися? Через рік піде як по маслу)
ЖующаЯКонфету• 12 сентября в 23:31
Ответ дляГрамотний хвіст
Кгм, і тут я
якщо коротко, то в 38 почала працювати викладачем у приватній школі після 8 років декрету, мову завжди гарно знала але досвіду не було ніколи. От би мені 27...
Электричка• 12 сентября в 23:32
Почитала тему. Потім ще раз перечитала старт топік. Вам 27 і половина життя прожити? Ви на приколі? Мені 48 і в мене тільки все починається. Наче як в перший раз.
Мушля з Криму• 13 сентября в 00:03
Ответ дляГрамотний хвіст
Працювала, виїхала, бо думала все не затягнеться так довго
странно.вы выехали до войны.зачем?какой то текст заказной
Мушля з Криму• 13 сентября в 00:06
Ответ дляГрамотний хвіст
может и кирпич на головау упасть и шашлыком подавиться.может тромб лопнуть или машина собьет где угодно.все может быть