Грамотний хвіст• 12 сентября 2025
Можна попрощатися з щасливим майбутнім
Так вийшло, що я доволі розумна в академічному плані, а в житті не дуже. Вивчилася в університеті, але не працювала. Плюс просиділа чотири роки за кордоном. Звичайно гарна робота мені не світить. Мені зараз 27, весною вже 28. Життя не склалося. Думаю повертатися в Україну, бо навіть якщо прилетить то мені нічого втрачати.
Про чоловіка не кажіть, я не приваблива як особистість та і ніколи не хотіла сімейного життя.
Шотуткоїться?• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Працюю продавцем зараз, за фахом вчитель
Нива не паханая.Учителей не хватает,работу найдете везде + репетиторство
Грамотний хвіст
• 12 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
То шо нас всім зробить щоб вам допомогло? Конкретний запит є?
Просто написал виговоритися, не бачу майбутнього для себе. В Україну в принципі можна повертатися, бо якщо приб´є то всеодно бо я свої кращі роки вже прожила. Половину життя вже прожила, а далі коаще не буде.
После шести ни-ни• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Бо в повсякденному житті люди не використовують слова високих рівнів. Може лише якщо працюють на якихось офісних роботах і то не факт. Для роботи рівня B2 з головою вистачить
А радіо, телебачення, книги
Вільна і правильна б2 це теж круто. Якщо ви легко спілкуєтесь, не страдаєте з підбором слів і не робите помилок
Дівчина Гілмор• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
А там де ви зараз чого не тягнете?
Грамотний хвіст
• 12 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А там де ви зараз чого не тягнете?
Багато конкуренції, не той вік, відсутність досвіду і фора молоді, яка тільки закінчила універ. Це якщо коротко.
Дівчина Гілмор• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Вам треба проробити це з психологом. Так як тут пишете так і йому кажіть. Повернення в Україну загоне вас в депресію
Уравнобешенная• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Я її вчила в уніерситеті, але зараз вже рівень не той. Для повсякденних справ вистачає.
Тобто вчили мову в університеті, а як виїхали- то забули?
Я супер-пупер• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Если вы можете учиться, то почему не хотите новую профессию получить за границей и по ней найти работу?
Или даже смежную профессию можно
Я супер-пупер• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
В моїй країні це не затребувано. Я не можу знати краще мову ніж носії +у мене немає досвіду роботи по професії.
Это не имеет значения - идите подтверждайте диплом и ищите работу, а не нойте
Уравнобешенная• 12 сентября 2025
Ответ дляКарамелька
В нашей школе многие учителя за границей, но продолжают работать онлайн на украинскую школу. Зачем вам продавцом работать
Бо продавцям платять а декілька раз більше, чим вчителю в укр.школі.
ВсеПроВсехЗнаю• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Моему сыну 28 и он только в этом году закончил универ и не самый старший на потоке. Моя дочь учится в гимназии и закончит ее в 20 и только тогда поступит( это все за границей ). Если вы за границей , то должны знать , что тут в 25 только заканчивают университет и научинают работать , пить , гулять.
Я супер-пупер• 12 сентября 2025
Ответ дляКарамелька
На те копейки она не выживет
Там работают те, у кого есть финансовая возможность там работать
Грамотний хвіст
• 12 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Це реалії такі, не мої видумки
Я супер-пупер• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Це реалії такі, не мої видумки
Это ваши выдумки
Если вы задатитесь целью, то у вас получится, несмотря на конкуренцию и все остальное
Если вы будете продолжать ныть, то никогда и ничего не получится
Грамотний хвіст
• 12 сентября 2025
Ответ дляУравнобешенная
Не забула, але рівень не той, що був.
Я супер-пупер• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Не забула, але рівень не той, що був.
Это не имеет значения - все можно подтянуть, если захотеть
В какой вы стране?
Кusalochka• 12 сентября 2025
Короче, на советчице обновление контингента. Если к зпскокам стареньких я привыкла и они уже какие-то свои родные, то к конченые темам новеньких привыкнуть не могу. Шо тут писать...? К психиатру нужно. И таких неадекватных стало слишком много.
Маю сечі• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
а що за вчитель з академічною освітою?
Вічний двигун• 12 сентября 2025
Автор, ви ще досить молода. Можете ще надолужити, якщо захочете.
За кордоном у вас не було стаосунків з чоловіками взагалі?
Дівчина Гілмор• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Це реалії такі, не мої видумки
То ви хочете страждати чи подолати це?
как тебе такое илон маск• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
То не пизд..ть про свій супер академічний рівень. Ви і в проф плані нуль.
Але у вас є один жирний плюс - ви ще молода. Ще є час. Берете себе за жабри, вчитесь, працюєте, живете. Чого ви взагалі хочете?
Светка-пипетка• 12 сентября 2025
Вам до психолога та працювати над самооцінкою. Вас хтось (підозрюю з батьків) сильно її занизив. Це прям те, що Вам треба і прям зараз. Тільки так… не виключно, що може антидепресанти попити в комплексі з психологом та терапією.
Вільний митець• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
а чи були ці роки кращими? вам є за чим сумувати?
Може час схаменутись і дійсно прожити кращі свої роки, а не весь отой треш?
Анонимушка• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Не забула, але рівень не той, що був.
Та рівень навпаки повинен бути вищим у країні перебування.
Забула що?• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Йдіть вчителювати. Нащо вчилися? Через рік піде як по маслу)
ЖующаЯКонфету• 12 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Кгм, і тут я
якщо коротко, то в 38 почала працювати викладачем у приватній школі після 8 років декрету, мову завжди гарно знала але досвіду не було ніколи. От би мені 27...
Электричка• 12 сентября 2025
Почитала тему. Потім ще раз перечитала старт топік. Вам 27 і половина життя прожити? Ви на приколі? Мені 48 і в мене тільки все починається. Наче як в перший раз.
Мушля з Криму• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Працювала, виїхала, бо думала все не затягнеться так довго
странно.вы выехали до войны.зачем?какой то текст заказной
Мушля з Криму• 13 сентября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
может и кирпич на головау упасть и шашлыком подавиться.может тромб лопнуть или машина собьет где угодно.все может быть