На пів ставки• 12 сентября в 22:12

У дитини почервоніння над верхньою губою

Фото з інету.
Також з початку літа десь раз на місяць кровотеча з носу. Тиждень тому ввечері була температура 38 кілька днів і трошки червоне горло, більше ніяких симптомів. Сьогодні міряю - 37,5, а мені здається, він і не гарячий, тобто скільки він в такому стані, не знаю. Що здати і до якого лікаря йти?
Ще періодично хейліт на язику, червоні плями. Були і в стоматолога, і в лора, нічого внятного не почули. Язик пшикать, аскорутін пити, та й усе. Дещо низький гемоглобін, сказали давати червоне м´ясо. Та й усе.
Дитині 3 роки.
ЭтаваНиМожетБыть• 12 сентября в 22:14
Бепантеном смажьте, на утро пройдет.
Незламна Україна• 12 сентября в 23:20
В фейсбуці є група Доказові лікарі, там краще підкажуть вам, думаю