Коко Шанель• 13 сентября в 11:02

Кімната дівчинки-підлітка

Потрібно зробити кімнату для дівчинки-підлітка. А я далека від інтер´єрів, не знаю, за що хапатись, де шукати і дивитись? Порадьте, з чого почати. І якщо покажете кімнати своїх підлітків, буду вдячна.
Соседушка• 13 сентября в 11:03
Интернет. Для начала. Вбиваете в поисковик.
Локшина на вухах• 13 сентября в 11:04
А підліток щось хоче? Може в нього спитати?
ПуГоФФка• 13 сентября в 11:06
Ответ дляЛокшина на вухах
Автор не ищет легких путей
Я на хвилинку• 13 сентября в 11:06
Звернутися до дизайнера
Морожена_курка• 13 сентября в 11:08
В Пінтерест шукайте що хоче
Плету интриги• 13 сентября в 11:13
Слева при входе шкаф
А я кумедна• 13 сентября в 11:16
пусть дочь в инстаграме/пинтересте найдет примеры как ей нравится
для начала
Знову Я• 13 сентября в 11:18
У мого підлітка всі стіни обвішані географічними картами і плакатами з рок групами. Висновок. Не важливо які обої. Важливо щоб булавки гарно входили щоб на стіни щось ліпити.
Моль Моллівна• 13 сентября в 11:22
Кровать, письмовий стіл, стул, шкаф, дзеркало, ну і по можливості кольори, які подобаються. Все інше дитина зробить сама. У нас коли з´явилися окремі кімнати у дітей, все інше було не важливо, головне, що окремо. Хоча по якості ремонт був кращий, коли були в одній кімнаті. Скільки не запитую, назад в одну нізащо не хочуть))) Хоча, якщо фінанси дозволяють, то можна заморочитися з дизайнерами
Морожена_курка• 13 сентября в 11:23
В IKEA є непогані рішення
язззззь!!!• 13 сентября в 11:24
Дивлячись . який підліток : дівчинка-дівчинка , чи любитель аніме , або хіп-хопер у вічному блек-луку . Але точно потрібна велика шафа , щоб було куди , або гарненько поскладати свої спіднички , або жужмом запхати свої оверсайзи )))
Мотористка• 13 сентября в 11:34
Ответ дляЗнову Я
Это факт. У нас с одной стороны муд Борд на стене, другая вся залеплена ее рисунками.
Мотористка• 13 сентября в 11:35
Ответ дляПлету интриги
Слева при входе шкаф
Это реальная комната подростка? Или до ее заселения обитателем?
Знову Я• 13 сентября в 11:37
Ответ дляМотористка
Чи це кімната студентки що живе в іншому місті? Бо тут підлітками не пахне.
Незламна Україна• 13 сентября в 11:39
Я сыну в 11 лет дала эту задачу,он нашел референсы в пинтерест которые я скинула дизайнерам,жду что они мне сделают.
Вы вообще не мнения не спрашиваете ?
Плету интриги• 13 сентября в 11:43
Ответ дляМотористка
Это сразу после ремонта🤣, но в принципе порядок поддерживает
графиняВишенка• 13 сентября в 14:07
Посмотрите интерьеры Икеа. Это лучшие по удобству, функционалу и цене решения, вот серьёзно. Их дизайны реально работают и легко комбинируются с чем угодно.