Не худа ні разу• 13 сентября 2025
Раковина над стиральной машиной
У кого так или кто видел в живую, подскажите по практичности. Места в ванной совсем нет. Надо вместить невмещаемое! Или совсем не ставить а умываться над ванной?
Тихомандражная• 13 сентября 2025
У мене так вже в 2й квартирі.Нам зручно.ми привикли.багато місця економить.
Головне -підібрати адекватну раковину.Бо зараз в мене литий мрамор і вона трохи трапецією і є доволі велика щілина між стіною і раковиною з одного боку.
Хочу на Балі• 13 сентября 2025
Мне нравится и некоторые так делают, это дизайн для маленького санузла
Не худа ні разу
• 13 сентября 2025
Ответ дляokey
Стоїть вже років 8, мені набато зручніше, ніж над ванною вмиватися. Так, зависоко, але швидко звикаєш. Тепер стандартні раковини здаються занизькими. З мінусів - ноги таки впираються в машинку, але плюсів для мене більше.
А есть фото чтобы наглядно посмотреть?
Не худа ні разу
• 13 сентября 2025
Ответ дляТихомандражная
Есть фото чтобы глянуть?
Не худа ні разу
• 13 сентября 2025
Ответ дляПліткарка
у меня вот так сделано
Ой, спасибо вам большое за фото. Подскажите, это у вас стены в душе в средине плитка? Дверь будет или штора?
Пліткарка• 13 сентября 2025
Не худа ні разу
• 13 сентября 2025
Ответ дляПліткарка
штора, дверь не хочу, стенки из гипса, и плитка. Внутри еще сиденье сделано
Класс! Спасибо большое! А между столешницей с раковиной и стиралкой есть зазор?
Стріляний птах• 14 сентября 2025
Идеально) У меня так папа сделал еще в 2005м году))) правда умывальник итальянский покупал, т.к. в то время такая форма была очень редкой. А сейчас вообще спец.умывальники эти с выводом сзади, что даже щели нет между машинкой. Мне очень удобно было.
Сижу_и_плачу• 14 сентября 2025
Не гарно, не зручно. Так у друзів дома і зустрічала в хостелі та колись на зйомній квартирі. Немає куди подіти ноги, а якщо зріст до 165, то це занадто високо.
Але якщо інших опцій у вас немає, то лишається тільки так.
Я б в свою квартиру собі так категорично не поставила.
З вишневого садка• 14 сентября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Як на мене то буде зависоко
У мене така раковина і зріст 173. Це просто прекрасно. Ідеально. Хто бажає гнути поперек і тикатися носом ледь не в підлогу, то його право, звісно
З вишневого садка• 14 сентября 2025
Найкраще рішення. Спираюся на пралку (зрозуміло, що не навалююся всією вагою), нарешті не цілую підлогу, щоб умитися. Я 173. Раковина широка, достатньо глибока, бризки не летять по всій ванній. Я мінусів не уявляю взагалі. Стандартні раковини занизькі навіть для зросту 160, я бачила і знаю, що навіть низькі люди згинаються ледь не навпіл, щоб умитися при стандартній висоті умивальника
Эскиз бесконечности• 14 сентября 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Хіба що дилдам й нормально
Не худа ні разу
• 14 сентября 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А раковина у вас прям на стиралку стоит, зазора нет? Я вот думаю, если нужно будет стиралку отодвинуть, она вылезет?
З вишневого садка• 14 сентября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Хіба що дилдам й нормально
Це що, заздрість моєму модельному зросту і довгим ногам?
Обожнюю потуги коротунів щось довести
P. S. Звісно, в чарівному світі порадниць існують лише гноми як вони, чоловіків і високих жінок не буває і бути не може. Увесь світ зобов´язаний підлаштовуватися під їхній недорозвинутий зріст з якогось дива 🤔
Обожнюю потуги коротунів щось довести P. S. Звісно, в чарівному світі порадниць існують лише гноми як вони, чоловіків і високих жінок не буває і бути не може. Увесь світ зобов´язаний підлаштовуватися під їхній недорозвинутий зріст з якогось дива 🤔
З вишневого садка• 14 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Раковина підвішана над пралкою, не лежить на ній, тому машинка без проблем висувається
Эскиз бесконечности• 14 сентября 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Обожнюю потуги коротунів щось довести
Ви перша почали.
Просто дехто має нормальні санвузли і не один, а не оту залупу, шо ви виставили
Сижу_и_плачу• 14 сентября 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Обожнюю потуги коротунів щось довести
Коли в людини не склалось з іншими досягненнями в житті)
Лишається вихвалятись тільки зростом (до якого сама немає аж ніякої заслуги) і гнобити інших та обзивати недорозвинутими через нижчий зріст. Дуже гідно, дуже розумно)
Нещасна людинка.
Пліткарка• 15 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Над стиралкой есть 1.5 см до столешницы
Пліткарка• 15 сентября 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Сегодня специально проверила. Ноги немного под стиралку заходят. И рядом есть место, там вообще входят ступни. Мне не высоко, а отлично. Я 176 см. Недавно была у подруги, у нее стандартный умывальник. Какой же он низкий. Паполам надо сложится, что бы умыться.
Сижу_и_плачу• 16 сентября 2025
Ответ дляПліткарка
Ну тоді супер) Так і треба - орієнтуватись під себе. Ви перевірили, перконались, що конкренто вам буде зручно і це головне.
Эт вернячОк• 30 сентября 2025
У нас такая раковина уже лет 6-7. Нам удобно, мьі все вьісокие (дети тоже).
Из недостатков - надо тщательно мьіть сток, он в углу справа у нас.