Навчиться користуватися контрацепцією. Не вмієте нормально ставитися до дітей - не народжуйте.
Ответ дляНаодинцi
Що маєте на увазі під знущанням?
Крики, істерика, насилля, і коли використовують ремінь не за призначенням - зі сторони батьків
В танке• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
а истерику родители делают?
Ответ дляЛижТолько
Нормально ставитися до дітей це як? Діти їм в попу?
Ставитися як людина до людини, а не як невихований хам істеричка
Пацаааааааан• 13 сентября 2025
Хорошо. Мы вас услышали
Куда вам подвезти тех, которые уже родились до вашего совета?
Ответ дляВ танке
а истерику родители делают?
Да. Сто разів бачила, як батьки психують і істерять, і дітей до сліз доводять
В танке• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
у меня наоборот
Ответ дляВ танке
рассказать, когда первый раз ребенку причинила физическую боль?
Мені шкода вашу дитину, тому що вона ваша дитина(
В танке• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
смешная женщина
Ответ дляВ танке
у меня наоборот
І що тепер кричати на дитину, тому що вона плаче? Теж мені батьки
В танке• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
стоять и смотреть, как ребенок ковыряет розетку? улыбаться и подбадривать, так и запишем.
Ответ дляЛижТолько
Автор ви та сама дитина?
Не дитина. Просто мене дістали чужі мамашки, які кричать на дітей, коли вони надворі граються. Як дітям жити з тими термінаторами?
дамаАмстердама• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Пофиг на детей, бегут волосы назад, надо выплаты поэтому стругаем
В танке• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
у вас нет детей, ясно
Ответ дляВ танке
А що кричати? Не вмієте значить дітей виховувати
В танке• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
научите
Ответ длядамаАмстердама
Тоді не народжуйте. Якщо вже народили, хоча б намайтеся бути нормальним
дамаАмстердама• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Ага конечно
Ответ дляВ танке
научите
Не мішайте дітям жити. Якщо вже дитина робить щось, що може їй зашкодити, наприклад пальці в розетку тиче, то мовчки не дайте їй це зробити і поясніть нормальним голосом, що так не можна. Якщо ви будете кричати, дитина сприйме це як загрозу. Будете для неї як хижий звір
Рятівник Малібу• 13 сентября 2025
С доверием дочки уже разобрались? Может стоит обратить внимание на свою семью, а не раздавать ненужные советы окружающим?
Ответ дляРятівник Малібу
Разобралісь. Просто більше про політику не говоримо. А от мамашки на майданчику вже дістали. Дітям жити не дають.
В танке• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
ага, хорошо, поняла, спасибо. теперь все будет хорошо.
КоКоКоКоКоКо...• 13 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
А как дети-не видели?