Трактор Віка• 13 сентября 2025
Урологические прокладки подойдут вместо обычных на месячные?
Мужчина перепутал и набрал беллы для недержания, ежедневки и покрупнее
Невидимка Майя• 13 сентября 2025
взагалі вважається, що ні. виробник так стверджує.
але насправді, я думаю, що підійдуть.
Трактор Віка
• 13 сентября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
А навіщо ви його туди посилали?
Підійде, якщо не лиє.
Я на даче была, а он с города ко мне ехал
Сусановна• 13 сентября 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Вклинюсь, а є в нас прокладки як в Японії показують, довгі такі.
Урологічні чи для КД? Останні є, якісь недорогі в Просторі чи Єві, до пупа майже
Ворожу на каві• 13 сентября 2025
Я в Німеччині зараз і припали мені до вподоби прокладки, невеликі, тоненькі, без крилець - але це не щоденки. Під більшість моїх виділень під час місячних - супер. Дорогуваті, правда. І лише нещодавно я прочитала на пачці ’при слабкому сечовому’, тобто при нетриманні сечі. Ось так. Буду й далі купувати, подобаються мені більше, ніж спеціальні для місячних))) може й ваші норм)
Огірок та Помідорчик• 13 сентября 2025
Якщо не рясні виділення, то так, але взагалі вони не дуже заміняють. Але в мене тена, а у вас бачу, що белла. Може, там інші властивості
Мелочунь• 13 сентября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Подойдут. Я когда-то бесплатных на заказывала, все на месячные и использовала. Все отлично впитывало.
всемВсёИмного• 13 сентября 2025
Ответ дляСусановна
Для КД. Дякую, треба пошукати.
Покорительная• 13 сентября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я для рясних виділень урологічними Тена користуюся.
У тих випадках, коли олвейсу вистачає на 20 хвилин, урологічної на 3-4 години.
Сусановна• 13 сентября 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Для КД. Дякую, треба пошукати.
Нічні ультрадовгі. Мені норм