Свисток ля-минор• 13 сентября 2025
Ваши самые бесполезные покупки
Червона ікорка• 13 сентября 2025
Ответ дляВ гости звали?
Мороженіца і йогуртніца.
Йогуртницю придбав чоловік - 6 скляночок, сам і готує йогурт. Діти їдять з кульками шоколадними.
Ловлю капці• 13 сентября 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Ви теж відчуваєте різницю? Я надивилась блогерів про дюпи, Зара ніби і приємно пахне, але потім якась нота вибивається....Ля рів тільки нюхаю.....араби туди ж...а з косметики що накупила? І з одягу що? Цікаво, дякую
Так, різниця є. Наприклад, у мене є Міс діор блумінг букет, в зарю дюп нюд букет, воно один мотив, але ж не те....По декоративці, купила вв, палетку тінів, пудру, консилер, пару помад, олівці для губ, наче і не дороге, від Ламель до Пупа, але також могла би взяти туш і блиск з люксу за ці гроші, або просто зекономити, але ж надивилася блогерів, як я буду фарбуватися.
Так і з одягом, надивилася, придбала купу, носила 5 речей.
Марафетчица• 13 сентября 2025
Ответ дляМенее Более
Неэффективен?
Бесполезно и у них в приложении реклама, что раздражает, если хочешь воспользоваться и посмотреть действия или настроить режим
У меня щётка и уфо
Микротоки другого бренда
У меня щётка и уфо
Микротоки другого бренда
Червона ікорка• 13 сентября 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Робот пылесос .
У нас він популярний, 2-3 рази на тиждень точно запускаю.
В гости звали?• 13 сентября 2025
Ответ дляНе зацілована
куртка из шкуры вербдюда, отороченная лисой
выросла) из нее
красивая зараза, продавать жалко
выросла) из нее
красивая зараза, продавать жалко
Очуметь! Какая шкура у верблюда даже не знаю.
А можете показать как она выглядит?
Весёлая морковка• 13 сентября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Те саме, надивилась блогерів, та і відгуки...часто, що всі хвалять - супер, а буває взагалі не розумію ’общєго васторга’
Петриківна• 13 сентября 2025
Ответ дляЯк міряти?
То у вас огромной беговой дорожки ещё не было
Тут не согласна! Она, все таки, выглядит более элегантно, в любом интерьере, а орбитрек это какая-то железная рогатка-улитка
Крию матом страшно• 13 сентября 2025
В этом году купила дочке билеты в Испанию на курорт, но она не захотела ехать
Червона ікорка• 13 сентября 2025
Ответ дляВ гости звали?
О, я забула про свій тренажер «Серкл глейд» ! Років десять стоїть біля батареї, сушу на ньому білизну великогабаритну. Ну тобто не можна сказати, що безглузда покупка, бо користуюся ж 😂
У нас так велотренажер стоїть - тепер його звати полотенцесушитель )
В гости звали?• 13 сентября 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Для меня мультиварка и гриль - самые используемые
Я теж тим всим дуже активно користуюсь. І тостером. І сокодавилкою весною і восени. Робот пилосос почав гучно гудіти при роботі, то закинула, але теж подобався на великих площах.
Менее Более• 13 сентября 2025
Ответ дляМарафетчица
У меня щётка и уфо
Микротоки другого бренда
У меня щётка и уфо
Микротоки другого бренда
Хм(
Купила силиконовую щетку на подарок ..
Марафетчица• 13 сентября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Смысл брать блеск из люкса?
Я-ваш шанс• 13 сентября 2025
Ответ дляВ гости звали?
Подружка зраділа? Я по молодості дуже мріяла про норкову шубку. Так і не придбала, а зараз вже і не потрібна річ взагалі з нашими зимами теплими.
А мне вот наоборот во всех куртках жарко зимой. А в норковой автодело самое то. Не жарко и не холодно.
Весёлая морковка• 13 сентября 2025
Ответ дляЛовлю капці
100%...воно ніби стильно виглядає, а рука тягнеться до комфорту.. ламель, мабуть олівці для губ купили...а помади які?
Я теж помад-бальзамів накупила, правда люксових. Класні, так, але щоб прям повторити.. .Як і ви- краще блиск діор взяти, то хоч користуватись буду. А олівцем губи малювати...думала буду, але ні...
А ви все таки візьміть тей блиск і туш дорогі, та й зупинетесь на цьому, на років 5 вистачить. А там вже докуповувати тільки те, що дійсно треба
Весёлая морковка• 13 сентября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Останній випуск діор блумінг хороший?, бо я собі просто місс діор взяла, знаю що з роками змінюють формулу..
Ловлю капці• 13 сентября 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Мені наче ок, такий, як і довоєнний, я минулого року обновляла. Тепер хочу Діоріссімо купити, мала відливант, дуже сподобався
Акукарача• 13 сентября 2025
Ответ дляМарафетчица
Почему?
Я вообще не представляю как обычным что-то нормально отглядить.
У меня правда паровая станция от ответа, не пожалела о покупке, хоть и место занимает
Вот Вы правильно написали - паровая станция, возможно у Вас хорошая модель , у меня не дорогой вариант. Вот обычным черным филипс азур я довольна много лет, хорошо гладит
Invaserwis• 13 сентября 2025
Морозилку з розміром холодильника.
Чоловік казав,будемо гриби збирати,риби наловлю,м´яса в селі накупимо ) а по факту - кубики льоду для алкоголю и пачка пільменів
Ловлю капці• 13 сентября 2025
Ответ дляМарафетчица
Смысл брать блеск из люкса?
Якщо користуєшся реально 2 продуктами,то доцільно купити їх більш дорогі, ніж витратити гроші на повну косметичку того, що буде використано 1 чи 2 рази. Головою розумію, але іноді мене ’несе’.
Весёлая морковка• 13 сентября 2025
Ответ дляМарафетчица
Смысл брать блеск из люкса?
Вам какой нравится?
Марафетчица• 13 сентября 2025
Ответ дляАкукарача
Я смотрела на такие, вроде ок по характеристикам. Пока думаю покупать, смотрела в сторону Браун. Он 120-150€, а паровая станция как у меня дома 360€.
Марафетчица• 13 сентября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Я пробовала блеск из люкса (Диор, Фенти, Рейр)
Вот реально нет особой разницы в этом продукте.
Даже в плане упаковки не всегда есть смысл
Марафетчица• 13 сентября 2025
Не зацілована• 13 сентября 2025
Ответ дляВ гости звали?
А можете показать как она выглядит?
со вспышкой и без
Весёлая морковка• 13 сентября 2025
Ответ дляМарафетчица
Сейчас такой и масло от колор поп
Ага, этот тоже хороший
Весёлая морковка• 13 сентября 2025
Ответ дляМарафетчица
Какой номер диор покупали? А вообще да, согласна с вами..просто я пришла недавно(не знаю..может старость)) к тому, что так во всем: и сыворотки купила вот дешёвые, состав хороший, ничем не хуже ЛРП, люкс уход ....вообще промолчу. Одежда...для кого это все? Просто, чтоб в своём кругу богатом, наверное выпендриваться.. Много чего нам не нужно, навязывает маркетинг: вон как выше за шубы пишут, а ведь 20 лет назад и я хотела..Прям насквозь чувствую как нам продают за бешеные деньги ’Г’ в красивой упаковке..
Бабо-лебідка• 13 сентября 2025
Ответ дляШеллар
Мультиварка.
Для меня это лучший девайс придуманный человечеством. Мультиварка и аэрогриль.
Кондуктор троллейбуса• 13 сентября 2025
Ответ дляАкукарача
Мультиварка, оптигриль, паровой утюг, как и у Вас , автор, соковыжималка ,тостер,пароочиститель . Всего и не вспомню
Подаруйте мені це все, я про таке мрію. Крім мультиварки, її маю, обожнюю і пароочисника - маю, користують в санвузлах вимиваю до скрипу