Просериарила молодость• 07 августа в 18:03
Ваши последние покупки в секонде?
НеГолосую• 07 августа в 18:06
2 купальника суцільні.
Один некст, інший тоже якась хороша фірма. Нові з бірками. Добре маскують недоліки.
По 400 грн.
Ну запах же. Я їх прала вже 12 разів. Поїхала на відпочинок і все одно мені хдавалось від мене секондом тхне від Буковелю до Києва
По 400 грн.
БершкомангоЗар• 07 августа в 18:09
Ответ дляНеГолосую
2 купальника суцільні.
По 400 грн.
Теж помітила, що речі для плавання довго не вивітрюються
Тумба-юмба• 07 августа в 18:35
В хумане кросовки найк за 250грн новые, даже наклейки на подошве остались.
БезникаяЯ• 07 августа в 19:30
Босоніжки за 300 грн купила сьогодні легенькі.
А вчора синові рюкзак у формі деталі Лего за 100 грн.
Позавчора старшому 10 футболок у табір майже на 700 грн заважили. Але він носить допослу Л-ку, 48 український розмір, то футболки його важкі.
НЛОша• 07 августа в 19:51
Сьогодні купила дві майки та шапочку на голову косметичну для масочок на 36 грн вийшло все нове з етикетками , попрала сохне.