графиняВишенка• 13 сентября в 18:44

Син почав тягнути ногу, нічого не болить

Має плоскостопію, раніше купляти ортопедичне взуття. Влітку дуже просив, що важко в них бігати, ходив в звичайних кедах, тапочках і т д. Сьогодні помітила, що тягне ногою, але його нічого не болить. Чи може бути причиною кульгавості те, що не носив ортопедичне взуття?
І ще інколи він каже, що йому треба « розходитися»вранці зі сну. Але раніше я не звертала на це увагу, бо він дуже важко прокидається і думала, що це через це
Соседушка• 13 сентября в 18:46
Сходить к врачу, не вариант?
Помеха справа• 13 сентября в 18:46
идите к врачу. однозначно ’расходиться’ плохой признак
автор графиняВишенка • 13 сентября в 18:47
Ответ дляСоседушка
Сходить к врачу, не вариант?
Записалася на середу
Ответ дляПомеха справа
Що це може бути? Щось ревматичне?
Помеха справа• 13 сентября в 18:47
в обычные кеды и тапочки покупают ортопедические стельки... они вообще дешевле, чем обувь
Добра всем!• 13 сентября в 18:48
Ответ дляграфиняВишенка
Що це може бути? Щось ревматичне?
очень многое. сейчас в инстаграмме слежу за мамой и сыном, стал плохо ходить, все хуже и хуже,диагноз не могут поставить. лучше раньше начать обследование!!!
Помеха справа• 13 сентября в 18:48
Ответ дляграфиняВишенка
Що це може бути? Щось ревматичне?
ревматизм это воспалительный характер, не думаю. это с опорно- двигательным скорее связано, и плоскостопие может быть только частью проблемы. в периоды роста идет ухудшение обычно
автор графиняВишенка • 13 сентября в 18:49
Ответ дляПомеха справа
Так, обовʼязково обстежимо
Анонім-ка• 13 сентября в 18:55
У людей з пласкими стопами , при носінні неправильного взуття, неправильних фізичних навантаженнях( стрибки з висоти), часто розвивається підошвенний фасцііт( запалення сполучної тканини, в результаті мікронадривів). Симптоми такі, як ви кажете : вранці боляче , треба розходитися і тд. Лікується УХТ( ударно-хвильова терапія), опромінення , уколи гормонів( дітям не радила б). Ну і підбір і носіння правильного взуття ( з амортизацією в області пʼяти та підтримкою правильного положення стопи , носіння устілок індивідуальних.
Щебетуха• 13 сентября в 18:57
Объясните ребенку что ортопедическая обувь не развлекуха, а необходимая для его здоровья вещь, и не ведитесь больше на такие хотелки.
Он то ребенок, не понимает, а вы?
автор графиняВишенка • 13 сентября в 18:58
Ответ дляАнонім-ка
Дякую, зроблю устілки у те взуття, яке є. І докуплю ортопедичне. А що краще- устілки чи взуття? Вранці йому також не боляче. Але він зранку так довго розрухується, що я це списала на його лінь(
Залізна тьотя• 13 сентября в 18:59
Ответ дляЩебетуха
Он то ребенок, не понимает, а вы?
Абсолютно непотрібна річ
автор графиняВишенка • 13 сентября в 19:00
Ответ дляЩебетуха
Он то ребенок, не понимает, а вы?
Так, я себе дуже почуваюся винною в цьому. Колись було так, що я на 2 тижні дозволила, він теж почав ножкою тягнути. Кілька років памʼятала і здалася(
Щебетуха• 13 сентября в 19:00
Ответ дляЗалізна тьотя
Абсолютно непотрібна річ
Автор буквально пишет что без них ребенок испытывает боли и тянет ногу 🤦🏻‍♀️
Анонім-ка• 13 сентября в 19:01
Ответ дляграфиняВишенка
Може дитина не розуміє , що це саме біль в стопах ? Можете зробити знімки стопи . З роками при цій проблемі, як захисний механізм, виростають остеофіти( кісткові нарости) на пʼятковому горбі . В народі їх називають «шпори». Але це не причина, а наслідок. В юному віці їх може і не бути
Щебетуха• 13 сентября в 19:03
Ответ дляграфиняВишенка
Ну будет и вам и ему уроком, понятно что детям часто тяжело в чем либо отказать, но когда дело касается здоровья - нужно быть железобетонным
Залізна тьотя• 13 сентября в 19:03
Почніть з ортопеда. У мене у сина вальгус стоп і вальгусне положення колін, ортопеди категорично не рекомендують ортопедичне взуття, бо стопа не розвивається. Якось чин почав кульгати, але на болі не жалівся. Я поїхала в Охматдит до ортопеда, виключили проблему по його профілю. Направили до інфекціоніста, а потім на УЗД тазу. Виявилося що в нього транзиторний коксид (запалення тазу) на фоні перенесеного орві.
Залізна тьотя• 13 сентября в 19:04
Ответ дляЩебетуха
З чого ви взяли, що через це?
Залізна тьотя• 13 сентября в 19:05
Ответ дляграфиняВишенка
В мене старша носила ортопедичне,як наслідок почала косалапити, бо їй було в них незручно і вона піжлаштовувада так ходьбу, що почала косалапити.
Маю рацію• 13 сентября в 19:06
Автор, прививки останньо не робили ?
Помеха справа• 13 сентября в 19:08
Ответ дляЗалізна тьотя
хороший врач. у меня рентгенолог знакомая, обратила мое внимание на колени внутрь - поехали в институт ортопедии со снимком, ’ничего такого’. ни про какие нюансы речь не шла. колени почти перерезаны в результате операций. у меня впечатление, что им сказали всех делать здоровыми. а в нашем городе ортпедов толком нет
Послушная• 13 сентября в 19:09
Если честно, то это очень настораживающий симптом. Я бы сказала - плохой симптом.
Вам надо срочно к врачу, сдавать ревмопробы, делать все анализы и исследования, исключающие такие страшные болезни, как рассеянный склероз, миопатии и так далее.
Помеха справа• 13 сентября в 19:10
кстати. ортопед в областной может дать направление в школу- интернат, что занимается детьми с проблемами опорно- двигательными.
нам давали бесплатно, но мы не захотели бросать лицей. знакомые за направление отвалили штуку баксов. там бассейн, массажи, занятия лежа. до шести они там, можно на ночь оставаться
ЛеньГуглить_правда• 13 сентября в 19:25
Ответ дляДобра всем!
Это надо смотреть головной и спинной мозг.
У одного моего знакомого защемление позвоночного нерва и при обострениях он ногу тягает. У другого моего знакомого рассеянный склероз и головного, и спинного мозга - он говорит что до начала терапии ему было тяжело ходить.
Ну и ещё в природе существуют и другие заболевания.
ЛеньГуглить_правда• 13 сентября в 19:29
Ответ дляграфиняВишенка
Записалася на середу
Автор, кроме ортопеда покажите ребёнка неврологу.
Добра всем!• 13 сентября в 19:51
ревматолог, инфекционист, хирург, травматолог, генетик.
Добра всем!• 13 сентября в 19:52
автор графиняВишенка • 13 сентября в 20:12
Щойно сказав, що болить пʼятка