elenkagurina• 13 сентября в 19:56

Аденоїди і розвиток

Матусі, чи правда, що аденоїди можуть впливати на розвиток дитини? Чи можуть від аденоїдів бути запинання у дитини, якщо дитина часто дихає ротиком ?
Снегопадка• 13 сентября в 19:59
А деформація щелепи вас не турбує?

Ну і щоб зрозуміти хоч трохи дитину, одягніть прищепку собі на ніс, на добу і зрозумійте, наскільки зручно вашій дитині без дихання носом
автор elenkagurina • 13 сентября в 20:08
Ответ дляСнегопадка
А деформація щелепи вас не турбує?

Я ж не лікар, нам поки видалення ще не призначали. Все надіялась , що вилікуємо . Пройшло майже 2 місяці , стало трохи краще вночі може дихати носиком , але вдень переважно ротове дихання . От я і запитала чи лікувати далі чи наполягати на видалення🤷‍♀️
Меряю линейкой• 13 сентября в 21:08
Ответ дляelenkagurina
Какая степень аденоидов у вашего ребёнка сейчас? Чем вы его лечите?
У моих обоих детей были аденоиды, лечение было одинаковое, но врач сразу предупреждала что вероятность того что поможет 50/50.
У одного ребёнка после лечения аденоиды уменьшились и перестали мешать. У другого пришлось удалять.
автор elenkagurina • 13 сентября в 21:43
Ответ дляМеряю линейкой
Гормональний спрей Назонекс(Форінекс). Місяць пролікували, стало трохи краще дихати вночі. Продовжили лікування ще на 1 місяць. 2-3 стадія аденоїдів
АдеКВАтная• 13 сентября в 21:58
Ответ дляelenkagurina
Моїй похресниці видалили аденоїди 1,5 роки тому. З тих пір абсолютно нічого не змінилося в плані дихання - як дихала ротом, так і дихає. Усі 1,5 року. Дитині 10 років