Сито для думок• 13 сентября в 20:37

Зустріч хлопця/чоловіка з його друзями. Ваша думка

Як би ви поставились якщо ваш чоловік/хлопець іде зустрітись з другом,каже шо буде не довго 40 хв-максимум годину.А в результаті проходить година телефонуєш,нагадуєш що година пройшла у відповідь чуєш -я іще посижу трохи.На питання скільки це трохи,чую приблизно 40 хв.Але, розумію шо це буде не 40 хвилин а мінімум іще година!
Як поставитись?
Як ви реагуєте, в кого є подібне?
сЛАдКОежКА• 15 сентября в 02:18
Ответ дляСито для думок
Ні,ви помилились,скандалу не було
І я не згодна з вами,бо немає ніякого надмірного контролю,просто для мене це неприємно!
Завжди бажано дивитися на ситуацію чужими очима, бо правда десь посередині. 40хв і 3 години то звісно є різниця, але і Ви, вибачте, залиште надмірний контроль всього що відбувається навколо. Люди не роботи, а життя взагалі непередбачуванне. Не варто отак прямо до хвилин його планувати і впадати в злість, якщо щось йде не по плану.
Згадалося як колись якась неадекватна HR на співбесіді на повному серйозі запитувала запитання ’ким ви себе бачите через 5, через 10 років’. Була така колись мода на ідіотські запитання.
автор Сито для думок • 15 сентября в 02:26
Ответ длясЛАдКОежКА
Я розумію що прям рахувати хвилини і очікувати, це може і не ок,але це мабуть вже як звичка,і все через те що такий випадок не є одноразовим.
І пройшло замість 40 хв, 3 год і 30 хв….
Знала би,точно б не чекала
сЛАдКОежКА• 15 сентября в 02:38
Ответ дляСито для думок
Знала би,точно б не чекала
Розумієте яка штука,тут скоріш за все чим більше Ви намагаєтеся зловити його на ’несерйозності’, чим більший тиск робите, тим більше чоловік навіть не усвідомлюючи робить абсолютно протилежне. Цілком ймовірно, що він це сприймає як контроль. І щоб ’мамка не всипала і не заборонила йти на вулицю погуляти’, то сказав 40хв.
Найперше, що на мою думку Вам потрібно зробити, це вирішити що Ви хочете від стосунків. Вас влаштовує цей чоловік, чи хочете Ви з ним залишитися? Навіть якщо він не зміниться. Чи для Вас це мегакритично і Ви не готові терпіти його недолік? От тільки давайте без варіанту ’мені подобається, але я хочу щоб він був іншим’ Це так не працює. У кожного є недоліки. І у Вас також. В дечому він Вас теж терпить. Якщо пощастить, то з часом можливо стане краще, а можливо ні. Але навчіться це сприймати спокійніше і не тригеритися. Відпустіть ситуацію
автор Сито для думок • 15 сентября в 02:45
Ответ длясЛАдКОежКА
Дякую,прислухаюсь.
сЛАдКОежКА• 15 сентября в 02:50
Ответ дляСито для думок
Дякую,прислухаюсь.
Був радий допомогти. Вибачте, якщо на початку трохи грубо відповів. І вибачте, якщо чекали лише жіночу точку зору, а тут почули чоловічу