from Ukraine• 13 сентября в 20:49

День народження. Бути чи не бути?!

Дата не кругла. Святкувала кожен рік, у великій компанії - друзі, колеги, родичі. Зараз не хочу, настрою немає, не хочу витрачатися. Свято через пару тижнів, усі трезвонять - куди, як, скільки. Кажу не святкую у цьому році, і починається - ми тільки прийдемо поздоровити. Але це як - вони з подарунком, а я двері держу відчиненими. Знаю, що можу взагалі нікому не відчиняти, та все ж навіщо ці ігрища?! Ненавиджу весь цей фарс і хотіла б не доводити до такого. Можливо хтось порекомендує гарниу відповідь для переконання
Mriya__• 13 сентября в 20:51
ну тот пару піц купіть в посидьте годинку за чаєм хто дійсно хоче поздоровити, що тут ще можна радити, а ні то просто ні і усе.
автор from Ukraine • 13 сентября в 20:55
Ответ дляMriya__
Усі прийдуть у різний час., якщо не домовлятися. Ми вже не молоді і гості будуть великими сім´ями. Кожному організувати піцу і увагу, то вже простіше зробити загальне свято
ХаДиДиШь• 13 сентября в 20:57
Я просто уезжаю и все. Если нет отпуска- беру день за свой счёт и еду недалеко, типа загородного комплекса какого-то.
Любимка-анонимка• 13 сентября в 21:04
У мене для вас дві новини, яка з них хороша обирайте самі. Ви або не змогли донести усім бажаючим, що не святкуєте, не в ресурсі, не цього року. Або ваше оточення в дупі мало ваші бажання
автор from Ukraine • 13 сентября в 21:07
Ответ дляЛюбимка-анонимка
У вас для мене немає ніяких новин, бо я сама це зрозуміла. Ніхто до мене не зайде ц ДН, але деякі відмінюються. Можливо, я до цього не готова, але переживу точно
Незламна• 13 сентября в 21:20
Для тих, хто після слів ’не святкую ’ каже ’заглянуть поздоровити’, чітко і твердо повідомляю, що усного привітання по телефону буде достатньо! Після цього не лізуть до хати)))
автор from Ukraine • 13 сентября в 21:27
Ответ дляНезламна
Вони припруться і я не відкрию , але ж
Chimbita• 13 сентября в 21:29
Празднуйте как вам удобнее и желаемее. Не хотите принимать гостей- пусть подарок пришлют по НП
Mriya__• 13 сентября в 21:56
Ответ дляfrom Ukraine
тоді потрібно мабуть сказати що не бажаєте гостей і не маєте часу і настрою, а привітання можна і по телефону послухати.
автор from Ukraine • 13 сентября в 21:58
Ответ дляChimbita
Я про цей варіант подумала - надішліть подарунок, якщо не можете спокійно пережити свято. Ще жодного подарунку не було
Chimbita• 13 сентября в 22:01
Ответ дляfrom Ukraine
Так огласите им прямо. Сразу пыл поутихнет. Мы это уже проходили, так что совет действенный!
А то знали мою ответственность, что не смогу с пустым столом встречать и в плохом ресторане и отлично ходили неделю со своими подарочными тапочками и помадами не по моему предпочтению))) после этого метода как пошептало.
автор from Ukraine • 13 сентября в 22:05
Ответ дляChimbita
Пил не втих, на жаль
автор from Ukraine • 13 сентября в 22:15
Ответ дляChimbita
Усе вже сказала. Готова до того, щоб зупинити спілкування.
Ну як готова - я з повагою і очікую повагу до себе
Lacrimo• 13 сентября в 23:22
Я уже так 3 роки під ряд пояснюю кожного року, що не святкую. І кожного разу виникають питання. Саме цікаве, що я ніколи і не святкувала, але ті, що святкують кодного року - їм просто не зрозуміти це. Свій дн я люблю проводити наодинці, подарунки дарую собі сама, максимум зустрічають з однією ненапряжною подругою, яка не задає дурних запитань. А всі інші - зараз люба розмова зводиться до того , щоб випитати у мене всі деталі мого життя. Хоч останні роки дійсно економила і не тратила грошей на забави, але саме гірше - це коли приходиш на допит.
Chimbita• 13 сентября в 23:49
Ответ дляfrom Ukraine
Супер! Успеха!
Пусть с вами в окружении останутся только нужные и настоящие