порадьте невролога який дійсно хоче розібратися і допомогти, проблема периферичних нервів/ атрофії, оформить і разі чого на мсек. будь яке місто
Пригощаю кашею• 13 сентября в 21:04
Ответ дляДайте подуться
😢атрофия мозга?
Периферических нервов.
Вы в школе учились?
Пульт от линолеума• 13 сентября в 21:34
Авторе, а в якому сенсі будь яке місто?
Я,можливо, щось не розумію, але як невролог буде вас оглядати? Тим більше йдеться мова про можливий МСЕК.
Ответ дляПульт от линолеума
Авторе, а в якому сенсі будь яке місто?
що не зрозуміло? значить людина приїде на прийом в будь яке місто, а лікар буде далі скеровувати.
Небалувана Галя• 13 сентября в 21:42
Ответ дляMriya__
Львів підходить?
Пульт от линолеума• 13 сентября в 21:43
Ответ дляMriya__
Ваше питання незрозуміле.
Будь яке місто - це всі міста України.
Вам усі міста підходять? Будете мандрувати за нашими порадами?
Будь яке місто - це всі міста України.
Небалувана Галя• 13 сентября в 21:43
Ответ дляMriya__
підходить, аби тільки лікар небайдужий
40 років стажу. Вища категорія.
Нічна ненажера• 13 сентября в 21:45
Автор, в каком вы городе сейчас находитесь?
Мой сосед - врач, но как специалист он нулевой, ещё и имеет проблемы с нервами (инвалид 3 группы). Он мне как-то рассказывал у каких врачей он наблюдался в других городах и в нашем - но в тот момент я следила за визжащими детьми на детской площадке и половину не запомнила.
Если вы в моём городе, то могу сказать его фамилию и в какой больнице работает, он сам вас к хорошим врачам направит. Но ехать из другого города, снимать жильё чтобы ’просто поговорить’ я вам советовать не буду.
Я просто спросила - ну а вдруг вы рядом...
Небалувана Галя• 13 сентября в 21:45
Ответ дляMriya__
хто саме?
Світлана Глебова
Вік. З інетом не спілкується. Моя мама.
Ответ дляНічна ненажера
яке місто?
Пригощаю кашею• 13 сентября в 23:05
Ответ дляMriya__
зробіть ласку і вийдіть з чату!, мова про серйозні проблеми, а ви вирішили придовбатись до дрібниць? не «периферических», і тим паче «периферичних», а периферійних там мало би бути!
Я ж, навпаки, Вас підтримала.
Лікуйтесь
Пошукайте ще психіатра
Лікуйтесь
Пошукайте ще психіатра