alinskana• 13 сентября 2025

The Times-путин готовит атаку на Мадрид и Лондон

Генерал США Алексус Гринкевич, головний командувач НАТО в Європі, зазначив, що східні країни, такі як Польща, забезпечують "першу лінію оборони" проти російських ракет і дронів. Однак якщо вони прорвуться, то ризик загрожуватиме всьому Альянсу, зазначає The Times.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте додав, що нові російські ракети можуть рухатися зі швидкістю, що в п’ять разів перевищує швидкість звуку, і "дістануться Мадрида чи Лондона лише на п´ять-десять хвилин пізніше, ніж Таллінна чи Вільнюса".https://zn.ua/ukr/WORLD/london-i-madrid-takozh-zna...
Маска-0b9f• 13 сентября 2025
Ответ дляChrist1na
Путін вже 11 років Донецьку обл захопити не зміг, які атаки? Він лузер
Українцям від цього не легше
Маска-0b9f• 13 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Та вже перестала, через білорусів в обход пішли.
Чим швидше москалі влуплять по Лондону, тим швидше Англія влупить по Москві.
Україна опинилася на периферії воєнного театру.
Страшний сон Зеленського
Perfect look• 13 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Пока ещё основное войско раши всё еще сдерживает Украина на юго-востоке нашей страны.
Борисфенка• 13 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Страшний сон Зеленського
Кому той клоун цікавий, він нічого не вирішує.
Wendy Rhoades• 13 сентября 2025
Ответ дляChrist1na
Він же не збирається захоплювати Польщу, його мета очевидно показати всім країнам Європи і не тільки, що ніяке НАТО їх не захистить.
Якщо США не буде виступати на боці НАТО, а Трамп і так самоусунувся, то няікої колективної безпеки вже немає. Не піде умовний португалець воювати за Польщу, він і за Португалію не піде.
Teonaa• 13 сентября 2025
А як ми маємо розділяти, які ракети до нас, а які на мадрид? Вони ж над нами летіти по ідеї мають
Teonaa• 13 сентября 2025
Ответ дляChrist1na
Но обстріляти ж він може🤷‍♀️ наближатися для цього до кордонів мадоидів ітд не має потреби. До донецька тим паче
Маска-0b9f• 13 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
По іспанським сім картам
Борисфенка• 13 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Ми вважаємо, що ближче до Мадриду самі розберуться, чи до них.
Teonaa• 13 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Це якщо ми пропустимо
А я і питаю - як оприділити - сбити чи пропускати
Борисфенка• 13 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Це якщо ми пропустимо
У нас же ракет для ППО нема, значить все пропускаємо. Хай у іспанців голова болить.
mymoly• 13 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Це якщо ми пропустимо
Так же как и сейчас летят на Львов на Старкон. По ТГ будут писать, Мадрид обережно упали
Teonaa• 13 сентября 2025
Ответ дляmymoly
Так іх де намагаються збити) старконні і львівські-то
mymoly• 13 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Над цілями же намагаються. А якщо будут летити на Мадрид, то просто повз міст пролетять і до побачення
Укол Разума• 13 сентября 2025
Ответ дляПлаття-терапія
В нас стільки психологів зараз, будемо надавати допомогу онлайн всім бажаючим)
Навіть тут підтримаємо як ніколи
психолог не равно психиатр))) вряд ли сможете поддержать))
Oxsi10• 13 сентября 2025
Ответ дляДева Мария
Я трезвой буду , хочу насладиться полностью ситуацией. Даже не переживаю , залужный там поймает . Но хоть есть вариант тогда окончания войны .
як же він поймає. він же списаний...)))
Білий шум• 13 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Такая вы наивная
Вы думаете, если ядерные бомбы полетят по Лондону и Москве, то Украина отсидится в сторонке?
Білий шум• 13 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Вы тоже уже с поп-корном и вся занепокоєнная до предела ?
У вас с чем попкорн ?
У меня с трускавкой
Неадекватный комментарий. И это ж украинцам Польша помогала. Зря, видимо
Борисфенка• 13 сентября 2025
Ответ дляБілий шум
Такая вы наивная
Саме на це я і сподіваюся. Поки грім не гряне, Лондон і НАТО не перехрестяться.
Білий шум• 13 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Вы трошки недопонимаете )) если грянет гром в Лондоне, то Украину вообще снесут с лица земли
Борисфенка• 13 сентября 2025
Ответ дляБілий шум
Україна надто велика, щоб її знести. А Москва невеличка, витрат менше, економ-варіант і ефективніше незрівнянно.
Білий шум• 13 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
То есть вы думаете, что сметут Москву, а ответки не будет? Я правильно вас понимаю, вы сейчас пропагандируете ядерные удары по Лондону и Москве? Вы в порядке?
Борисфенка• 13 сентября 2025
Ответ дляБілий шум
Так, я думаю, що срану мацкву зметуть за кілька годин. Але після того, як прилетить по Лондону і Нью-Йорку. Так, то й так.
Білий шум• 13 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Мда, вы сейчас пожелали смерти нескольким миллиардам людей. Спокойной ночи
Борисфенка• 13 сентября 2025
Ответ дляБілий шум
Після загибелі мільйона українців я стала нечюткая, що ж поробиш.
Щоб не гинуло кілька мільярдів, хай замочать верхівку москалів. А не жують соплі десятиріччя.
Білий шум• 13 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Никто на Москву бомбы слать не будет, что вы как маленькая. Да и на бедную Украину напали лишь потому, что у нас нет козырей (ядерки).
Борисфенка• 13 сентября 2025
Ответ дляБілий шум
Ну тоді хай ще років п´ять повоюють в Європі, що тут ще сказати. Поляки нині на роздачі і прибалти, фіни також. Їх вам не жалко, звісно?
impossibilia non sunt• 13 сентября 2025
Ответ дляДева Мария
Поскорей бы .
я точно зря вас раньше немного недолюбливала, не помню уже за что)
147531• 14 сентября 2025
Ответ дляБілий шум
Особенно запомнилось помощь с зерном
Білий шум• 14 сентября 2025
Ответ для147531
Особенно запомнилось помощь с зерном
А то, что в 2022 пускали всех на границе в Польшу с документами и без, без документов для животных, вы уже забыли? Неблагодарные украинцы, однако