alinskana• 13 сентября в 22:12

The Times-путин готовит атаку на Мадрид и Лондон

Генерал США Алексус Гринкевич, головний командувач НАТО в Європі, зазначив, що східні країни, такі як Польща, забезпечують "першу лінію оборони" проти російських ракет і дронів. Однак якщо вони прорвуться, то ризик загрожуватиме всьому Альянсу, зазначає The Times.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте додав, що нові російські ракети можуть рухатися зі швидкістю, що в п’ять разів перевищує швидкість звуку, і "дістануться Мадрида чи Лондона лише на п´ять-десять хвилин пізніше, ніж Таллінна чи Вільнюса".https://zn.ua/ukr/WORLD/london-i-madrid-takozh-zna...
Білий шум• 14 сентября в 11:30
Ответ дляБорисфенка
Ну тоді хай ще років п´ять повоюють в Європі, що тут ще сказати. Поляки нині на роздачі і прибалти, фіни також. Їх вам не жалко, звісно?
Это вам никого не жалко и вы жаждете эскалации и бомб на Лондон и Москву.