Генерал США Алексус Гринкевич, головний командувач НАТО в Європі, зазначив, що східні країни, такі як Польща, забезпечують "першу лінію оборони" проти російських ракет і дронів. Однак якщо вони прорвуться, то ризик загрожуватиме всьому Альянсу, зазначає The Times.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте додав, що нові російські ракети можуть рухатися зі швидкістю, що в п’ять разів перевищує швидкість звуку, і "дістануться Мадрида чи Лондона лише на п´ять-десять хвилин пізніше, ніж Таллінна чи Вільнюса".