Невгамовна сила• 14 сентября 2025
Заочное образование в ВУЗе
Подскажите пожалуйста, возможно у кого-то учатся дети,есть ли такой ВУЗ,чтобы полностью онлайн, чтобы вообще не приезжать,то есть оплатить учёбу, а так же по возможности оплачивать сессии
То есть находиться териториально заграницей,не приезжать в Украину
А я женатая• 14 сентября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Звісно що є. 500-600 доларів сесія.
Це з одного предмету?
А я женатая• 14 сентября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Сеісія уся. Не столиця
Нема такого.
500$ один предмет.
Не столиця і наіть не заочка.
500$ один предмет.
Не столиця і наіть не заочка.
Каркуша Клара• 14 сентября 2025
Ответ дляА я женатая
Нема такого.
500$ один предмет.
Не столиця і наіть не заочка.
500$ один предмет.
Не столиця і наіть не заочка.
Є. Моя знайова закриває сесії (пише і здає) по 1-2 тис предмет
КоКоКоКоКоКо...• 14 сентября 2025
Мариупольский державний университет. После оккупации они переехали в Киев. До 19 сентября идёт доп набор, можно ещё успеть. Документы все подаются онлайн. Заочка тоже будет вся онлайн. 1кг Дополнительнобонусом идёт самая вменяемая по Киеву, да и в целом, цена за обучение.
Невгамовна сила
• 14 сентября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Оплачувати сесії? Вам просто корочка потрібна?
Так,потрібен перший курс укр інституту,не приїжджаючи сюди,територіально знаходитись закордоном
Невгамовна сила
• 14 сентября 2025
Ответ дляВсех в сад
Блин. Нафига??
Чтобы имея первый курс нашего ВУЗ,поступить заграницу,обучение на английском, сюда не приезжать
Невгамовна сила
• 14 сентября 2025
Ответ дляВсех в сад
Блин. Нафига??
Обучение бесплатно на английском
Невгамовна сила
• 14 сентября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Спасибо большое)
Всех в сад• 14 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Обучение бесплатно на английском
Так вы ж не хотите учится. Какая разница что там и как будут учить?
Невгамовна сила
• 14 сентября 2025
Ответ дляВсех в сад
Блин. Нафига??
Возможно Вы знаете другой путь....обучения зарубежом без подготовки (зерувка,фаундейшн,штудиенколлег.....)
Невгамовна сила
• 14 сентября 2025
Ответ дляВсех в сад
Всмысле не хотим?да,в нашем укр не хотим,это понятно было изначальному вопросу.....
Невгамовна сила
• 14 сентября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Який внз, чи любий можна?перший курс любі предмети?
Каркуша Клара• 14 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Свій внз і свій ф-т
Каркуша Клара• 14 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Так вступайте туди зразу в багатьох країнах реально
Невгамовна сила
• 14 сентября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Перший раз чую,що після нашого 11 кл одразу можна для навчання безкоштовно на англійській мові без всих цих підготовок
Каркуша Клара• 15 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
У вас стільки умов зразу. В стартпості невидимки букви про безкоштовне, ще й англійською. От тільки країну не написали. І де це 1 курс підготовка. Дива які. І нема у них курсу перед вузом, зате як укр
Внз цінують. Мдаааа
Невгамовна сила
• 15 сентября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Внз цінують. Мдаааа
В Польші,Німеччині,Чехії,Великобританія,але різні умови-де рік вчити мову держави,щоб поступати на безкоштовно, де підтягнути англійську,щоб на неї вступати та навчатися....я думаю, Ви це знаєте,якщо отписуєтесь в темі про навчання...прото троліте...
А де цінуючи наші дипломи?А?Де?
Невгамовна сила
• 15 сентября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Внз цінують. Мдаааа
Так я і не намагалася розкривати усі плани.....питання було де саме у нас навчатися, щоб не бути присутнім,на данному форумі стояло саме таке питання....
Невгамовна сила
• 15 сентября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Назвіть хоча б одну країну де можливо одразу після 11 кл на англ безкоштовно?....а то пальцем в небо
Каркуша Клара• 15 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
За грантом в США реально.