Мальовнича даль• 14 сентября 2025

Забіг лис на подвір´я сьогодні

Виявляється він вже декілька днів по району бігає. Тепер боюсь як діти додому будуть зі школи ходити
Хочу барабульки• 14 сентября 2025
Он такой страшный?
Наоборот они миленькие)
автор Мальовнича даль • 14 сентября 2025
В нас є декілька курочок, прийдеться їх перерубати, але ж це проблему не вирішить, бо бігають в нас на району біля школи і садка
Ответ дляХочу барабульки
Он такой страшный?
Наоборот они миленькие)
Особливо скажені. А ще дитина почула як сусідка говорила зі мною про лисицю і тепер боїться
ПампушОК• 14 сентября 2025
Колега сьогодні присилав, що бачив мене, як я тікала.
Я здивувалася
Потім прислав мені відео з лисицею в спальному районі, каже в шкільну групу виклали.
Я навіть не знаю в яку інстанцію звертатись і чи це допоможе. Можливо порадите щось з власного досвіду
ПампушОК• 14 сентября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Он такой страшный?
Наоборот они миленькие)
На фото.
Хочу барабульки• 14 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Они ж не все бешеные
Ответ дляПампушОК
На фото.
Ага, і в дитячих кгигах
Ответ дляХочу барабульки
Они ж не все бешеные
Кажуть що ті які не бояться людей скоріш за все бєшані
Вапщета• 14 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
А вона вас не боялась? сидить вже в хаті, чай п´є?
Дюйм оф о4ка• 14 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Зайдите в недавнюю тему госпожи prervana, там девочки много советов давали.
Ответ дляВапщета
Мається на увазі, що йде туди де є люди, в нас густонаселений район п´ятиповерхівок, багато людей ходить і вона туди йде. Саме моя вулиця крайня 12 хат часних, майже у всіх кури, то її тут вже декілька разів бачили
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дякую
оксюморон• 14 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Нічого і ніхто не допоможе.
Лише порадять провакцинувати домашніх тварин від сказу.
Курей тримайте в загорожі.
У лисиць підросли лисенята і мишей і всякого дріб*язку на прокорм не хватає.
От і йдуть ближче до людей
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ще підкажіть як її теми найти, я щось не знаю
Найшла)
Вапщета• 14 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
це не означає, що вона не боїться людей. Просто голод сильніший ніж страх.
Завжди мало• 14 сентября 2025
Ответ дляВапщета
Зря вы ерничаете. Да, это не редкость. Не исключено, что просто в поисках еды, особенно если есть птица, сейчас часто дикие звери приходят в город. Но и опасения автора не беспочвенны, просто надо не паниковать, а смотреть в оба.
Завжди мало• 14 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Она ищет еду, кур может перетаскать и довольно быстро.
Вапщета• 14 сентября 2025
Ответ дляЗавжди мало
І що конкретно означає в даному випадку ’смотреть в оба’?
Дюйм оф о4ка• 14 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Дякую
Она ещё, кажется, хотела купить корм для лисы с препаратом для профилактики бешенства в этой теме https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3755533 .
Не знаю, купила ли
Та_все_ок_будет• 14 сентября 2025
Цікаво,бо у Лондоні вони замість котів вільно ходять по вулицям,живуть поряд з людьми,сплять на машинах і у паркінгу,у нас біля дому було їх дуже багато і їх там всі підгодовують. Це тільки в Україні вони скажені якщо біля людей?
Завжди мало• 14 сентября 2025
Ответ дляВапщета
Если у автора нет кур и т.д. то повесить камеры смотреть заходила ли к ним ночью. Если вдруг увидели по близости, то не идти ни в коем случае в ее сторону. Купить вакцину раскидать вокруг, уже что-то.
Есть ультразвуковые отпугиватели.
Prervana• 14 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не знаю, купила ли
Купила купила. Могу поделиться кому надо. Еще есть у меня
Завжди мало• 14 сентября 2025
Ответ дляPrervana
И что, так и приходит?
Elena-eedc• 14 сентября 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
В Черкасской области на днях разрешили охоту (военный стан), значит проблема есть.
Дюйм оф о4ка• 14 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Добрый вечер!
Рада вас видеть!

Как там ваш котик? Так и не узнали кто его ударил?
Та_все_ок_будет• 14 сентября 2025
Ответ дляElena-eedc
Не знаю,мене це зацікавило,бо у Англії дуже багато диких тварин,можна оленів побачити запросто, різних качок і гусей які ходять біля тебе і не бояться. А у нас чомусь все винищується,відстрілюється і все скажене.
Elena-eedc• 14 сентября 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Англия немножко остров, там легко справиться с болезнями, а в Евразии для животных нет границ.
Ответ дляPrervana
Це в звичних ветаптеках продають?
Prervana• 14 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Добрый вечер!
Рада вас видеть!

Увы, так ничего и не узнали. Но кот уже ок, гоняет по дому как заводной. Все у него нормально) На улицу правда не выпускаем, пусть пока дома сидит