Для драки• 15 сентября в 09:41
Щенячий патруль- фігурки собак, щоб відкривалась валізка на спині
Де таке знайти?
В будинку іграшок, смік просто фігурки. Дитині не цікаво
Штора с кисточкой• 15 сентября в 09:50
В Базе щенячьего патруля (та, что по две тыс продается) есть фигурки, в которых рюкзак открывается. Отдельно такие же фигурки тоже продаются, но кто производитель не знаю
Счастье_же_вот_оно• 15 сентября в 09:52
В сина така була. Але це дууууже стара іграшка. Купували, десь, років 7 тому.
Міряно-переміряно• 15 сентября в 09:56
В нас не відкривається, а вистрілює чи крила чи інструменти. А кнопка на значку на нашийнику.брали на аліку. Можу дати посилання
Для драки
• 15 сентября в 09:58
Ответ дляМіряно-переміряно
Дайте будь ласка
Буду дуже вдячна
Міряно-переміряно• 15 сентября в 10:09
Ответ дляДля драки
Дайте будь ласка
Буду дуже вдячна
Вибачте, що довго не відповідала. На жаль посилання на алі не активне. Але я по фото знайшла на розетці
Ось наші. Можете спробувати самі дешевше пошукати
Міряно-переміряно• 15 сентября в 10:44
Ответ дляязззззь!!!
А на какой возраст это интересно?
Моя з 2.5 почала цікавитись. Племіннику 5, то він ще теж таким грається.