Я б такое не носила, но продаю• 15 сентября в 13:22
ультразвукові відлякувачі для мух, мишей
Чи має хтось досвід використання? Чи є ефект? Чи гроші на вітер?
Пригаю-цибаю• 15 сентября в 13:23
Сусід на дачі використовує для мишей, каже дієво. Я не ризикую, розкидаю отраву по всіх тех будівлях, вистачає, до будинку не доходять
ПП-шница• 15 сентября в 13:25
Брали лет 10 назад, 2 режима: мыши и насекомые - отлично. Года 2 назад взяли - фигня. Это которые от сети.
На солнечных батареях, в землю воткнутые - вроде работают, в доме мышей нет.