Я таке знаю• 15 сентября 2025
Зубні імпланти Київ треба порада
Доброго дня, в знайомого парадантоз, сьогодні дали рахунок в приватній клініці на 1 челюсть 200 тисяч, (ставити імпланти треба), або вставна челюсть (це дешевше), можливо у когось була така проблема, можливо знайшли якийсь вихід дешевше, або державні клініки, або що робили в такій ситуації, щоб якось мінімізувати суму. Дякую
Я таке знаю
• 15 сентября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Автор, моїй мамі при парадантозі видалили всі зуби з верхньої щелепи, але не рекомендували імпланти. Казали, що все одно не приживуться.
Зробила зйомний протез.
Але це було 6 років назад. Можливо технології вже пішли вперед.
Зробила зйомний протез.
Дякую, нам такого не казали( але бачу і вище про таке пишуть, я в шоці
Царевна в уггах• 15 сентября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
В большинстве случаев приживаются
Якщо стоматолог зробить аналіз кістної тканини. Мені робили і сказали, що не приживеться
Сунуся в чужі справи• 15 сентября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Импланты ставят после обследования и лечения ротовой полости. В таком случае всегда приживаются
Ответ дляЯ таке знаю
давно вже немає безкоштовної державної, але різниця в ціні може бути. Чи Ви думаєте, що в державній імплантів не ставлять? я питаю, може хто з таким стикався недавно...
Зараз робимо мамі 2 мости верхні, передні свої, то за 4 імпланти з мостами 2700 Дол.
Я таке знаю
• 16 сентября 2025
Ответ дляDanuta11
Дякую, будемо ще звертатися в державну