Я таке знаю• 15 сентября в 15:14

Зубні імпланти Київ треба порада

Доброго дня, в знайомого парадантоз, сьогодні дали рахунок в приватній клініці на 1 челюсть 200 тисяч, (ставити імпланти треба), або вставна челюсть (це дешевше), можливо у когось була така проблема, можливо знайшли якийсь вихід дешевше, або державні клініки, або що робили в такій ситуації, щоб якось мінімізувати суму. Дякую
МатьЧасть• 15 сентября в 15:16
На 4 или 6 имплантах челюсть как правило не плохой вариант
автор Я таке знаю • 15 сентября в 15:18
Ответ дляМатьЧасть
сума 200 тисяч це за 4 імпланти якраз(, +робота і тд
размахер• 15 сентября в 15:19
ставят акрил, без имплатов, цена вопроса 15000 вверх, 15000 - низ....
САМ_ТАКОЙ• 15 сентября в 15:20
Ответ дляЯ таке знаю
Подивіться інші клініки.
размахер• 15 сентября в 15:21
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Подивіться інші клініки.
с имплантами меньше не будет(
Одна_на_всей_планете• 15 сентября в 15:22
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Подивіться інші клініки.
Так це й не дуже дорогий варіант.
автор Я таке знаю • 15 сентября в 15:22
Ответ дляразмахер
с имплантами меньше не будет(
думаєте навіть якщо ставити в державній?
САМ_ТАКОЙ• 15 сентября в 15:22
Ответ дляразмахер
с имплантами меньше не будет(
Є і дешевше.
размахер• 15 сентября в 15:23
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Є і дешевше.
это цена 4 х имплантов голая
САМ_ТАКОЙ• 15 сентября в 15:23
Ответ дляразмахер
это цена 4 х имплантов голая
Ні, це під ключ.
размахер• 15 сентября в 15:24
Ответ дляЯ таке знаю
блин..ну что такое ’державна’???..почитайте когда исключили протезирование из бесплатной медицины... ну может в швейцарской державной))))
автор Я таке знаю • 15 сентября в 15:26
Ответ дляразмахер
давно вже немає безкоштовної державної, але різниця в ціні може бути. Чи Ви думаєте, що в державній імплантів не ставлять? я питаю, може хто з таким стикався недавно...
размахер• 15 сентября в 15:28
Ответ дляЯ таке знаю
там даже удаление зуба - одинаково с частником стоит
Сунуся в чужі справи• 15 сентября в 15:29
Ответ дляМатьЧасть
6 имплантов это только или сверху или снизу
Пластилин_Колец• 15 сентября в 15:35
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Є і дешевше.
это цена просто 4 эмплантов, учитывая работу+ может там нужно наращивать костную ткань +может ему удаление нужно..ему же наверное считали смотря в рот и видели состояние, это не просто 4 эмпланта..
САМ_ТАКОЙ• 15 сентября в 15:37
Ответ дляПластилин_Колец
Добре, на сайті написали неправду). Нарощувати кістку - не входить в стандарт, це завжди окремо.

Я нікого не агітую, але знайти можна.
САМ_ТАКОЙ• 15 сентября в 15:39
Ответ дляПластилин_Колец
размахер• 15 сентября в 15:46
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ

Я нікого не агітую, але знайти можна.
вам в рот лезть сайт будет???
Патика-мотика• 15 сентября в 15:48
При парадантозі імпланти не дуже гарна ідея. Особливо якщо люди ближче до похилого віку. Само лікування від парадантозу дуже дороге і вилікувати парадантоз не можливо. Сходіть до лікаря який при парадантозі запропаную інші види протезування
САМ_ТАКОЙ• 15 сентября в 15:49
Ответ дляразмахер
вам в рот лезть сайт будет???
Тут як завжди).
А, Баба яга, протів!)
Хоч наче і написано чорним по білому.
Alex_Kri• 15 сентября в 15:53
Ответ дляПатика-мотика
Нет зубов - нет пародонтита
Пластилин_Колец• 15 сентября в 15:53
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ

Я нікого не агітую, але знайти можна.
я вас не в чем не веню, просто там куча доп. услуг...но конечно стоит проконсультироваться в нескольких местах...
Царевна в уггах• 15 сентября в 15:57
Немає гарантій, що імпланти приживуться. Я поставила протез
Патика-мотика• 15 сентября в 16:02
Ответ дляAlex_Kri
Нет зубов - нет пародонтита
Пародонтіта може і немає, а парадантоз залишиться)
ЭмчЭндЭм• 15 сентября в 16:06
Ответ дляЯ таке знаю
По перше: в державній імпланти офіційно-платні і не дешевше, ніж в приватних.
По друге: вартість імплантів залежить від виробника. Зараз є і українських імпланти, вони найдешевші.
Пошукайте.

В Києві є приватна клініка Есте-лайн, вони працюють з різними імплантами на любий гаманець.
Alex_Kri• 15 сентября в 16:08
Ответ дляПатика-мотика
в 99,9% пародонтозом люди
называют пародонтит
Патика-мотика• 15 сентября в 16:12
Ответ дляAlex_Kri
в 99,9% пародонтозом люди
называют пародонтит
Можливо, але це різні хвороби і я так розумію тут лікарь каже що є.
Alex_Kri• 15 сентября в 16:13
Ответ дляПатика-мотика
1. спорно. 2. после удаления зубов и пародонтоза тоже не будет
ЭмчЭндЭм• 15 сентября в 16:13
Автор, моїй мамі при парадантозі видалили всі зуби з верхньої щелепи, але не рекомендували імпланти. Казали, що все одно не приживуться.
Зробила зйомний протез.
Але це було 6 років назад. Можливо технології вже пішли вперед.
Сунуся в чужі справи• 15 сентября в 16:23
Ответ дляЦаревна в уггах
В большинстве случаев приживаются