Печенюшка• 15 сентября в 18:44
Що можна приготувати з творогу, окрім сирників?
Миссис Буркул• 15 сентября в 18:45
Печенье или пирожки из творожного теста в духовке (я с картошкой делаю)
Летала_НаМетле• 15 сентября в 18:46
Запіканку,вареники звичайні і ліниві, налисники,пиріжки, львівський сирник, печиво..
Ну ниче се• 15 сентября в 18:48
Ответ дляЦікавий писочок
Запеканка, ленивые вареники, налистники, вареники.
Да, а из выпечки сочники, ватрушки, булочки. Закуски на основе творога. И глазированные сырки)
Бензопирен• 15 сентября в 19:06
Пиріг з тестом філо. Вчора готувала.
Додала у начинку ще шпинат та трави прованськи. Смакота....
Перша скрипка• 15 сентября в 19:09
Можно смішати з нарізаними петрушкою та укропом, підсолити та додати небагато сметани. Буде намазка на бутерброди
Зоркая Зорро• 15 сентября в 19:14
А я все хочу зготувати печиво сирне трояндочки. Начинкою йде збитий білок , як на безе. Такі в мене спогади з дитинства: приїздила тітка літом з Одеси і пекла це печиво. Здається, нічого смачнішого не коштувала тоді.
МадамОхмури• 15 сентября в 19:51
Ответ дляGalaProh
Для зменшення калорійності, в сирне тісто борошна потрібно додати мало
Аааа, ясно
ДА да да• 15 сентября в 19:54
Ответ дляМадамОхмури
Зачем в нем творог?
Що за претензії?
Я печу сирні бейгли
МадамОхмури• 15 сентября в 19:55
Ответ дляДА да да
Що за претензії?
Я печу сирні бейгли
Удалено администрацией...
буреЛОМКА• 15 сентября в 19:57
Ответ дляМадамОхмури
Удалено администрацией...
Це дуже смачно, спробуйте. Я теж печу.
ДА да да• 15 сентября в 19:57
Ответ дляМадамОхмури
Удалено администрацией...
МадамОхмури• 15 сентября в 20:05
Ответ дляДА да да
Удалено администрацией...
МадамОхмури• 15 сентября в 20:06
Ответ длябуреЛОМКА
Це дуже смачно, спробуйте. Я теж печу.
Не, спасибо, я готовые покупаю, обычные, не с творога.. 2 минуты только нужно на аэрогриль
ДА да да• 15 сентября в 20:07
Ответ дляМадамОхмури
Удалено администрацией...
РокерША• 15 сентября в 20:07
Ленивые вареники, просто добавить сметаны или йогурта и поесть, и я часто добавляю в салаты ( микс салата, помидор и ТД, и туда творог, мне вкусно)
МадамОхмури• 15 сентября в 20:10
Ответ дляДА да да
Удалено администрацией...
Вообще не понимаю, где вы нашли хамство и претензии в моих комментах. Хотя... Свиня везде грязь найдёт...
Ещё и наябедничала на меня, обидунчик 🤣🤣
буреЛОМКА• 15 сентября в 20:10
Згадала, печеш цілі перці, розрізаєш навпіл, обчищаєш від шкурки і всередину кисломолочний сир з зеленню і часником і загортаєш рулетом. Це так смачно, просто капець.