Лапка• 15 сентября 2025
Хто пробував ультразвукову чистку обличчя?
Є ефект чи краще класичну ручну?
Знаю бакси• 15 сентября 2025
Смотря какой тип кожи. Для сухой кожи мало что подходит. Про остальные не скажу.
аромат Жука• 15 сентября 2025
это уз скрабер?
мне косметолог первым этапом делает. процедура занимает 1,5 минуты) вряд ли существенно очищает
А ось і я• 15 сентября 2025
В мене жирна шкіра і розширені пори. Для мене ультразвукова - це дитячий садочок.
Вам вірно написали: залежить від вашого типу шкіри та міри її забруднення.
Пургену мне• 15 сентября 2025
У меня дома приборчик для вакуумной чистки с камерой. Вроде хорошо нос тянет.
Но , у меня нормальная , вообще не проблемная кожа . Пришик раз в год , поры чуть только на носу.
Мені зайшла, але очищує лише себум поверхневий. Я просто змочую лице водою, бо спец.гелі мені не подобаються. А так ви бачите, який себум виходить і то поверхнево, трошки візуально звужуються пори після такої чистки. Але вона в жодному разі не замінить гарну мануальну чистку з глибоко забрудненими порами та підшкірними висипаннями.