Указка• 16 сентября 2025
Оставшихся в Украине ждёт страшное будущее? Мои размышления
Вижу что творится вокруг и думаю нет шансов на хорошее будущее тут. Коррупция стала практически узаконенной, людей лишили всех прав гражданских, мужчин превратили в натуральных рабов. Очень показательно, как молодые люди после указа о возможности выезда из страны массово рванули из неё. Тот кто у корыта - ворует. Зарплаты смешные, пенсии и пособия тоже. Разве что-то изменится в такой ситуации? Ещё и демографическая катастрофа. 20-25 миллионов нас? Никто даже не знает. И мигрантов на Закарпатье уже завезли из Бангладеша. Я пыталась продумывать разные варианты жизни в стране и приходила только к негативным выводам. Что скажите вы на этот счёт? Может что-то хорошее всё же случится в будущем или деградация продолжится?
Viktoria_St• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
так на россии ванек отпправили на убой в чужую страну а завезли таджиков.
Удалено администрацией...
Antoninaya1• 16 сентября 2025
Ответ дляViktoria_St
Удалено администрацией...
Ответ дляelenze66
Ну-ну, а розумних і досвідчених людей в списку кандидатів не було, що аж за то чудо треба було голосувати ? Можливо ви не вникали, а я читала як обливали брудом інших кандидатів і познаходили на них липовий компромат, щоб вони , навіть, рота не відкривали. А скільки бабла було влито на передвиборчу кампанію Зе...Хто спонсор, часом не знаєте ? Людей як одурманили. Молодці ті, що залишились при здоровому глузді, але ж натовп одурманених важко в чомусь переконати.
Скоро почнеться реклама За, і знову побіжать голосувати по принципу ’лиш би не за Зе’.
ну, обливати брудом інших кандидатів міг і порошенко (нащо йому суперники), а те, що в передвиборчу кампанію зе влито багато бабла, то це ясно к божий день, але ще раз, останній, якщо б порох був норм президентом, то переважна більшість обрала би його. наприклад: якщо у мена гарна робота, гідна зпл, поряд з домом, мед страховка, відпустка 3м, чудовий колектив і гарний начальник та інші плюшки, то я не поведуся на розрекламовану іншу роботу, а якщо робота гуано і т.д., а тобі пропонують кращі умови, то дивно не погодитися.
Ответ дляIrinnkA
Ні, переважній більшості українців був потрібен дурень якій жрав шаурму на заправках, розказував про ’бізнес на крові’ і замутив ще більший в незрівняних масштабах
ну а порох був святий просто! ангел-хверувим! ви на 100% впевненні, що б при по не булоб якоїсь херабори? ну тоді блажен, хто вєрує.
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Не мені питання, але напишу думку, чому. Бо їх попереджали, що буде набагато гірше. Проте, ніхто не слухав. На тих, хто намагався хоч щось донести, було вилито тони помиїв у дуже агресивній формі. Цікаво, що це і досі продовжується. Ниють, стогнуть, плачуть, але за Зелю та ко ладні горлянку перекусити. Якийсь феномен. Або технології впливу на свідомість.
я не знаю, напевно зараз не на часі, так в голови повбивали пропагандою. Але, але від добра добра не шукають.
Ответ дляtanya_217
Що ніхто нічого не знає.
Можливо попереду епоха великих війни і війна в Україні лише запускає це колесо смерті, як наслідки першої світової призвели до другої
Ніхто не знає, де в світі як буде
Йде руйнація світового порядку, який будували після 2 світової. ніхто не знає що навіть через 3-5 років, але країни готуються до війн.
Звісно, нам не легше, війна це жах. але я б не ідеалізувала майбутнє десь там де ми можемо бути, чи не бути.
Ответ дляDeepwaterAstronaut
вы видели цены на недвигу?польшу доганяем.вы видите ланусы жигули в городе?я нет.тачки такие что отвисает челюсть.ниче себе гирше стало
Ответ дляLLL2005
да дело не в этом.оно ж у войну оружие и технику нашу спродало россии сирии и тайланду.где его сыны?
frumoasa17• 16 сентября 2025
В Україні зеленського точно майбутнє дуже не визначене, так як будується не вільна, цивілізована, демократична країна, а якась військово-поліцейська з автократичною формою правління.
frumoasa17• 16 сентября 2025
Ответ дляТріль підпільний
К сожалению этот страх быть запертым в клетке будет присутствовать всегда( доверия нет у людей(
Довіри до будь-якої української влади вже не буде, навіть якщо зелені підуть. Це була велика помилка зачиняти кордони. Вона зробили тільки гірше, але там нікому було думати стратегічно.
frumoasa17• 16 сентября 2025
Ответ дляIrinnkA
Але на момент його каденції НЕ БУЛО. Цього досить. А цей і 2 роки не протимався як у гі..но вліз по вуха
Наробив таке, що
Розмінував, розформував частини, закривав програми по зброї, вилучав все що тільки можна та брехав.
Соседка Маши• 16 сентября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Вас не смущает, что депутатов в лучшие времена было 450, а пенсионеров, «немножко» больше? С арифметикой дружите? Сможете посчитайте, сколько нужно денег, чтобы всем пенсионерам заплатить зарплату депутата?
Вы свой семейный бюджет планируете? Дебет с кредитом сводите? Что делаете, когда вам нуже миллион, а у вас его нет и взять негде? И не один раз нужен, а каждый месяц?
Да вы что ?
А Вы когда бюджет планируете и вам не хватает вы все на себя тратите, а ребенок на хлебе и воде ( по той логике что вы выше написали ) или как ?
Соседка Маши• 16 сентября 2025
Ответ дляБабульція
Я не бачу щоб багато дременуло.
Сину 21. Тобто всі його одногрупники, однокласники, друзі того ж віку. З тих, хто залишався в Україні виїхав аж один. Інші як лишались, так і лишились. Ще один думає чи їхати. Це приблизно з 40 хлопців Києва. Хто хотів виїхав раніше.
Його одногрупники як раз закінчили навчання в ВНЗ. Могли спокійно їхати працювати (це Айті напрямок). Поки не поїхав ніхто з груп .
Как думаете что их держит ?
Ваш чего остался ?
Соседка Маши• 16 сентября 2025
Ответ дляLLL2005
+100
Я бы выбрала Прошенко, если бы он выполнил свое обещание закончить войну и если бы я видела развитие Украины, а видела лишь развитие ТМ Рошен :(
Соседка Маши• 16 сентября 2025
Ответ дляOllka
Мой не осиался
Принудительно отправила веселий 22-го
Он еще года полтора онлайн в нашем вузе училися, потом поступил там.
Но обшается с одногрупниками и одноклассниками постоянно.
Принудительно отправила веселий 22-го
Так где поступил ? Техникум или вуз ?
Соседка Маши• 16 сентября 2025
Ответ дляfrumoasa17
К Зе владе, да. Но будет новая, которая не при делах к закрытию, и все, надеюсь, будет хорошо.
Фрау Донна Роза• 16 сентября 2025
Ответ дляLLL2005
При зе у вас, надеюсь, случилось все, чего вам не хватало при порошенко?