Указка• 16 сентября 2025

Оставшихся в Украине ждёт страшное будущее? Мои размышления

Вижу что творится вокруг и думаю нет шансов на хорошее будущее тут. Коррупция стала практически узаконенной, людей лишили всех прав гражданских, мужчин превратили в натуральных рабов. Очень показательно, как молодые люди после указа о возможности выезда из страны массово рванули из неё. Тот кто у корыта - ворует. Зарплаты смешные, пенсии и пособия тоже. Разве что-то изменится в такой ситуации? Ещё и демографическая катастрофа. 20-25 миллионов нас? Никто даже не знает. И мигрантов на Закарпатье уже завезли из Бангладеша. Я пыталась продумывать разные варианты жизни в стране и приходила только к негативным выводам. Что скажите вы на этот счёт? Может что-то хорошее всё же случится в будущем или деградация продолжится?
alinskana• 16 сентября 2025
Удалено администрацией...
alinskana• 16 сентября 2025
Удалено администрацией...
123-08df• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
Удалено администрацией...
В Германии оплатят жилье + 500 евро и по курсам ходить
123-08df• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
Удалено администрацией...
они не снимают жилье, а живут бесплатно у хозяйки
123-08df• 16 сентября 2025
Ответ дляContento
Брать с собой.
И как вы себе это представляете?
TAM-rico• 16 сентября 2025
Вам добре платять чи таке собі за тролінг?
123-08df• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
выпрут сепарш с пособий и будут драять туалеты ахааа в отелях египта за тарелку супа и койку
А в Украине другое будущее?
123-08df• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
сейчас шоколад одной ногой в тюрьме и ботоферма не помогает-рейтинг ниже плинтуса
наоборот магазины открывает и разбогател
123-08df• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
я и сижу в прекрасном доме с бизнесом.зачем мне унитазы драять по чужим краям при зп 1300евро и штуку отдай аренду или живи в коробке
Дом с бизнесом? А завтра шахед, не дай...
123-08df• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
где сыны патриота порошенка?они инвалиды?
только его сыны интересуют
Казкарка• 16 сентября 2025
Ответ длячаревна
Идёт война, чему удивляться, что такое происходит.
Ви мені нагадали монолог професора преображенського на тему ’ разрухи’. Все списується на війну.
Фрау Донна Роза• 16 сентября 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так кто,почему же вы не отвечаеие?
Спрашивай
kisunya11• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
барыга всьо песня его спета и сядет надого и все людям отдаст
6 років зе намагається посадити.
Якби було за що- вже б давно посадив. Але від безсилля навіть превентивно санкції вводить. Але людям з ig кирзового чобота це не зрозуміло
IrinnkA• 16 сентября 2025
Ответ дляLLL2005
чому ви так чипляєтесь до тих, хто голосував за Зе? а подумати чому люди так вчинили? можливо тому, що порох так накерував, що людям було поф кого вибирати, тільки би не порохоха. так хто винен? відповідь очевидна.
А что Пороха сделал плохого, такого чтоб хуже чем Зе? Просто голова дана не только чтобы в нее есть. Когда вы это поймёте, тогда будете ее включать перед тем как галочку в кабинет для голосования
Фрау Донна Роза• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
Удалено администрацией...
kisunya11• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
мне что бросать все и ехать унитазы нюхать?
Нікуди не їдьте, не позорте Україну
IrinnkA• 16 сентября 2025
Ответ дляLLL2005
а ви вважаєте, що безвіз і Томас це все, що потрібно було переважній більшості українців? Для усіх все стало так добре, що от тільки безвізу з Томасом не вистачало! ви куменда.
Ні, переважній більшості українців був потрібен дурень якій жрав шаурму на заправках, розказував про ’бізнес на крові’ і замутив ще більший в незрівняних масштабах
Веточка сакуры67• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
Удалено администрацией...
Ну вы ходите в общественные места , за сколько наши женщины за вами моют унитазы ? И кстати , на пенсию заработали в нашей стране? Может в старости и вам придутся ходить мыть, так что поинтересуйтесь зарплатой
Стешк@• 16 сентября 2025
Остаётся включаться, изучать «библию» своей страны (Конституцию) и начинать отстаивать права, которые нам гарантировали наши избранники и жить осознанно. 🇺🇦

1. ТЦК не мають статусу органу державної влади

✅ Відповідь Міністерства оборони України (№298/1 від 14.08.2024):

’Штатні посади ТЦК та СП комплектуються військовослужбовцями, державними службовцями і службовцями органів місцевого самоврядування. Трудові відносини працівників ТЦК регулюються законом про працю і законом ’Про державну службу’ — тобто вони є або цивільними, або держслужбовцями, але не органом влади.’

⚖️ Висновок:
ТЦК не є органом державної влади відповідно до статті 19 Конституції України. Вони не мають делегованих повноважень діяти від імені держави щодо обмеження прав громадян (зокрема, затримання, доставлення чи примусове вручення повісток).

2. Відсутні затверджені посвідчення та уніформа ТЦК

✅ У тій же відповіді МОУ (№298/1 від 14.08.2024):

’Фірмовий одяг та службові посвідчення працівників ТЦК не передбачені. Зразок і технічний опис службового посвідчення не встановлено’.

⚖️ Висновок:
Особи, що не мають посвідчень встановленого зразка, не можуть підтвердити свою правосубʼєктність чи повноваження. Зовнішній вигляд та дії таких осіб можуть кваліфікуватися як самовільне присвоєння владних повноважень (ст. 353 ККУ) або перевищення службових повноважень.

3. Відсутній закон, що прямо регламентує діяльність ТЦК

✅ Відповідь Апарату Верховної Ради України (від 03.11.2022):

’Окремого закону щодо діяльності ТЦК не існує.’

⚖️ Висновок:
Згідно з ч. 2 ст. 19 Конституції України, всі державні органи можуть діяти лише на підставі, в межах повноважень і у спосіб, передбачений Конституцією та законами України. Без такого закону будь-які дії ТЦК щодо громадян є протиправними.

4. Відсутність контракту на ’мобілізацію’

✅ Відповідь МОУ (№46/1/1/1304 від 04.08.2024):

’Під час мобілізації укладення контракту не передбачено, та взагалі в законодавстві відсутня така форма документа як «мобілізаційний контракт».’

⚖️ Висновок:
Призов без належного оформлення трудових чи військових правовідносин (у тому числі без укладення контракту) порушує права людини і суперечить ч. 1 ст. 43 Конституції України, яка гарантує захист від примусової праці, окрім випадків військової служби на підставі закону і добровільної згоди.

5. ТЦК не є структурним підрозділом МОУ

✅ Документ з печаткою МОУ:

’ТЦК не входять до структури МОУ, не є його підрозділом, а здійснюють діяльність на підставі положення, затвердженого КМУ, а не Закону.’

⚖️ Висновок:
Міністерство оборони не несе відповідальності за дії ТЦК у правовому полі. Це означає, що відсутній державний орган, який би ніс відповідальність за дії ТЦК, що робить будь-яке втручання в права громадян безконтрольним і незаконним.

6. Конституційне обмеження повноважень

Ст. 19 Конституції України:

’Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов´язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.’

Ст. 64 Конституції України:

’Умови обмеження прав і свобод людини можуть встановлюватися лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану в порядку, визначеному законом.’

⚠️ Факт:
Воєнний стан не є підставою для обмеження базових прав без окремого закону, зокрема, щодо вуличного затримання чи примусу до військової служби цивільних осіб.

🔚 ВИСНОВОК:

❗ ТЦК не є ані органом державної влади, ані частиною ЗСУ у правовому сенсі. Вони не мають належної правосубʼєктності, не мають посвідчень, не діють на підставі закону. Примус громадян до дій (явка до ТЦК, затримання, мобілізація без контракту) є протиправним втручанням у права людини, що підлягає:

*оскарженню до суду,

*зверненню до омбудсмена,

*фіксації фактів перевищення повноважень з подальшим зверненням до правоохоронних органів.
elenze66• 16 сентября 2025
Ответ дляТоматико
петька пол страны ограбил,спродал все оружие и технику до 19г,где сыновья его и почему он за войну по фобсу стал миллиардером?
Де Квартал , воює ? Морди від’їли, сидять бухають, ржуть і жруть. Задовбали з своїми методичками. Порох і до війни був міліардером, в нього бізнеси. А от фірми деяких, не будемо показувати пальцем, і досі працюють в раші.
Вітаміни косметика• 16 сентября 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Если большинство соберёт чемоданы,то кому будет нужна ваша косметика с витаминами?Страна фактически ничего своего не производит,а только перепродает в основном китайское.
анонимно лезть в чужой карман-удел анонимшиц видимо. Почему решили что єто мой доход единственный? По себе видимо судите. Можете не отвечать - не люблю таких выскочек ано нимусов
elenze66• 16 сентября 2025
Ответ дляalinskana
Удалено администрацией...
Потужний обіцяв повернути заробітчан додому. І що, повернув ? Пів країни віиїхало. Будинок, ви пишете у вас, бізнес... Невже пліснява так добре Маням платить ? Ви не вважаєте, що їхні гроші вам боком вилізуть ?
VAKULKA• 16 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Яка к-сть дременула після закону?
Дітей ясно що звідси на вихід, хоча б на етапі навчання. Хай їдуть, і будують життя там де добре на той момент буде. Самим переїздити, ну особисто мені і це непросто))) вчи мову, отримуй спеціальність в 30+, я б навіть сказала майже 35+, ну так собі «просто»…
А коли 47+
elenze66• 16 сентября 2025
Ответ дляLLL2005
Ну-ну, а розумних і досвідчених людей в списку кандидатів не було, що аж за то чудо треба було голосувати ? Можливо ви не вникали, а я читала як обливали брудом інших кандидатів і познаходили на них липовий компромат, щоб вони , навіть, рота не відкривали. А скільки бабла було влито на передвиборчу кампанію Зе...Хто спонсор, часом не знаєте ? Людей як одурманили. Молодці ті, що залишились при здоровому глузді, але ж натовп одурманених важко в чомусь переконати.
Скоро почнеться реклама За, і знову побіжать голосувати по принципу ’лиш би не за Зе’.
Графиня Шезвездицкая• 16 сентября 2025
Ботам увеличили ставку в час?
Ol-a• 16 сентября 2025
Ответ дляelenze66
Та Маням много и не надо. Это низкооплачиваемаемая работа судя по форумскому контингенту. А вот марафон тянет немалые деньги.
Penni• 16 сентября 2025
Удалено администрацией...
Allisa_best• 16 сентября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Медсестра не учится? Учитель не учится 5 лет в институте?На повара и того 2 года в техникуме надо отучиться ! А зарплаты едва хватает . Ну,конечно ,надо искать 2- 3 подработку , только у людей ещё семья есть ,да и спать иногда надо ! 😉
И жить
Teonaa• 16 сентября 2025
Ответ дляVAKULKA
А коли 47+
Ну тоді ще важче.
Я ж не кажу що неможливо) хтось цього лише і чекав може все життя
natali ja• 16 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Хорошее не случится
Видела и опросы школьников, то 25% уже знают, что будут уезжать
И это возраст 12-13 лет ..
Хоспади, кому они там надо и кто их там ждёт?