Я только за!• 16 сентября в 09:40

Подарунок на День Захисника

Дівчата, в кого чоловік служить? Поділіться, будь ласка, цікавими подарунками, що ви дарували своїм чоловікам на день захисника?
Раніше, як чоловік був вдома, подарунки зводилися до банальних шкарпеток та гелів, зараз він далеко і цей день дійсно його((
Хотілося би подарувати щось корисне, але поки не розбираюся в корисних речах подібного призначення, а йому як завжди "нічого не треба".
Поки що увагу звернула на кружку металеву з ручкою- карабіном та браслет-оберіг з паракорду. Чи таке потрібно їм там?
Бабка-ежика• 16 сентября в 09:42
Вам лет 17?
автор Я только за! • 16 сентября в 09:43
Ответ дляБабка-ежика
Вам лет 17?
Ні. Років мені багато. Але за чоловіком сумую та люблю безмежно. Хочеться зробити приємне. Це дивно?
Пуки-куки• 16 сентября в 09:53
Купите ему сеанс в массажный салон
автор Я только за! • 16 сентября в 09:58
Ответ дляПуки-куки
Купите ему сеанс в массажный салон
Удалено администрацией...
Там все розмивчато• 16 сентября в 09:59
Просто походите по сайтам магазинов для военных- типа Милитари. Там много всего, может, что-то придёт в голову. Я своему буду термобелье дарить.
автор Я только за! • 16 сентября в 10:01
Ответ дляТам все розмивчато
Термобілизна є в мого. Так, і взагалі все необхідне є, все смачненьке також є, просто хочеться щось приємне та корисне
Але я дуже помилилася, створивши тему тут. Тільки ще більше розстроїлася
Бачу_майбутнє• 16 сентября в 10:01
Ответ дляЯ только за!
Удалено администрацией...
Не обижайтесь на таких.
Это одинокие обиженки так срывают свою зависть на вас.

Время еще есть, поищите на армейских сайтах какие нибудь вещицы.
Оффлайн магазин Фонаревка, можете туда зайти.
Я смотрю на тактические рукавицы, без пальцев на подарок.
Знаю, что это точно пригодится.
автор Я только за! • 16 сентября в 10:03
Ответ дляБачу_майбутнє
Не обижайтесь на таких.

Знаю, что это точно пригодится.
Дякую!!! Просто і так боляче, бо служить ще надавно, а тут ще добивають
Пішла моніторити армійські сайти
чаревна• 16 сентября в 10:03
Фонарь налобный, нож, браслет с гравировкой ( можно парный)
Главное не дешёвое, чтоб не было
’ дешёвая рыбка, говно юшка’
Чтоб действительно было полезным
Бачу_майбутнє• 16 сентября в 10:04
Ответ дляЯ только за!
Пішла моніторити армійські сайти
Сонечко, обіймаю вас.
Ті, в кого не служать рідні, нас не зрозуміють ніколи. Не зважайте на них.
Самая СоветЧиваЯ• 16 сентября в 10:07
Ответ дляЯ только за!
Удалено администрацией...
Там все розмивчато• 16 сентября в 10:08
Ответ дляЯ только за!
Пішла моніторити армійські сайти
Посмотрите хороший мультитул. Типа такого
Там все розмивчато• 16 сентября в 10:11
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Удалено администрацией...
Ваша мама тоже воююет? Между выездами на ноль на массаж бегала? Или прям в блиндаже оздоровливалась?
автор Я только за! • 16 сентября в 10:19
Ответ дляБачу_майбутнє
Сонечко, обіймаю вас.
Дякую за підтримку. Намагатимусь. Я до цього вже пару разів в житті зіткнулася, причому від людей, яких рахувала досить близькими. А тепер тут. Треба перебудодувати своє довірливе відношення до людей, щоб захистити себе. Я просто ще не звикла
автор Я только за! • 16 сентября в 10:21
Ответ длячаревна
Главное не дешёвое, чтоб не было
’ дешёвая рыбка, говно юшка’
Чтоб действительно было полезным
Саме таке і шукаю, корисне. Просто ще не зовсім розумію що може бути корисним, а що ні)))
Закусенец• 16 сентября в 10:37
Ответ дляЯ только за!
Есть полезное, а есть и желаное. Тут лучше спросить что именно нужно. Я своему в прошлом году попросил мультитул и сюрприз какой-то.
Сюрприз более чем удался
автор Я только за! • 16 сентября в 10:39
Ответ дляЗакусенец
Сюрприз более чем удался
Я ж написала))) Відповідь- ’мені нічого не треба’. Прийдеться обирати самій
Закусенец• 16 сентября в 10:40
Ответ дляЯ только за!
Ну тогда наоборот руки развязаны
Закусенец• 16 сентября в 10:45
Ответ дляЯ только за!
Подарок это и эмоции, подарок это все таки и прт эмоции.
Какие у него есть гештальты не закрытые? Или что не соглашался никогда?
автор Я только за! • 16 сентября в 10:49
Ответ дляЗакусенец
Емоції? А які в нього зараз можуть бути емоції? Важко все та невизначено. Радіти особливо він зараз нічому не буде, тому я й обираю подарунок не про емоції, а про користь для його теперішнього життя, щоб його полегшити. От зараз вивчаю мілітарі сайти
Глаза_в_3_карата• 16 сентября в 10:52
Вы лучше знаете его и ваши взаимоотношения , дарите как сами чувствуете. Я думаю ему будет все приятно от любимой женщины.
Закусенец• 16 сентября в 10:53
Ответ дляЯ только за!
Я мультитул подарила для полезностьей (ну мы правда много всего купили и до этого), а для эмоции был отдельный сюрприз
Закусенец• 16 сентября в 11:00
Ответ дляГлаза_в_3_карата
+1. Важен сам факт подарка. Мой муж например все помнит что я подарила и всегда говорит про это.
Цигарний шланг• 16 сентября в 11:14
Ответ дляЯ только за!
ой, дякую, що нагадали. Мій теж перший рік служить, а до цього не вітала з такими святами - вважали, що недоречно. Буду щось думати, але в нього відпустка скоро, то можна буде якусь мініподорож організувати.
він недавно купив собі годинник військовий гармін, то теж би було гарним подарунком, але вже закрито. Термос ще, може, новий куплю
КаваЗМолоком• 16 сентября в 14:04
Ответ дляЯ только за!
Не знаю чи вам буде актуально але є обігрівачі для рук - які також можуть служити пауербанком для телефону (залежно від моделі). Є що одна штука, а є дві, засовувати в кармани, а щоб зберігати то між собою скріплюються магнітом.