Розвідка Маші• 16 сентября 2025
Дівчата катаспофа
Я випила дві таблетки постінору! А нада було 1 і через 12 год другу!
Воно тепер не подіє??????
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляSunrise23
Подействует , в Эскапел одна таблетка. Если успели до овуляции выпить, если в момент, то никакая экстренная контрацепция не поможет
Одна, але там подвійна доза
Бляха що мені робити
Накрутила! Краще б хоча б ескапел купила вже((((
Бляха що мені робити
Тепличная• 16 сентября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Що написано??
Спочатку пишуть дві одразу,
А нижче - що інтервал!
Я не робила інтервал!
Спочатку пишуть дві одразу,
А нижче - що інтервал!
Я не робила інтервал!
Потому что надо читать инструкцию к таблеткам, а не то, что вам сгенерировал гугл.
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляSunrise23
Мало б діяти і після овуляціі, адже воно якось унеможливлює прикліплення
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляSunrise23
Та ничего не делать, все нормально, они аналоги
Просто інтервалу не зробила. За раз з‘їла
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляSunrise23
Нет, он блокирует овуляцию
Ну я хз
Оваляція це ж один момент, раз і все. Я не знаю насправді. Секс був 10го числа (умовно) , а 11 вдень я прийняла, і 11го десь і овуляція по приблищним ж розрахунках
Ответ дляРозвідка Маші
Ну я хз
Тогда, как повезет. Известно будет в конце месяца, и дело не в том, что Вы приняли не так, как по инструкции
Прагматик флегма• 16 сентября 2025
А що не так? Написано дві одразу, не пізніше 12 годин після статевого акту. Вірніше протягом 12 годин після акту
А_мій_самий_самий• 16 сентября 2025
Просто огромную дозу гормонов получили. В следующий раз не играйтесь так, лучше предохраняться
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
А нижче почитайте!
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так а нормально огромную отримати за раз, і взагалі ніякої через 12 годин після цієї огромної?
Прагматик флегма• 16 сентября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
А нижче почитайте!
Тю, то це нічого страшного. Дозу не перевищили. Все добре буде. Більше не пийте сьогодні і все
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Треба читати інструкцію в упаковці, а не гугл
Я взпгалі не читала
Мені лікар написала «випийте постінор або ескапел»
Я спитала -там є дозування чи просто прийняти?
Вона написпла : там дві пігулки
Я і випила
Вона написпла : там дві пігулки
Я і випила
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Та дозу то да
Але ж результат…
Всех анонимов аноним• 16 сентября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Ничего страшного. Выпейте вторую по графику
Да_Я_ТакаЯ_• 16 сентября 2025
Та що ви так побиваєтесь? вже тиждень пройшов. Ви вже нічого не можете зробити, чекайте або місячних або дві полоски
Прагматик флегма• 16 сентября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Та дозу то да
Але ж результат…
Ну тепер тільки чекати. Назад не виплюнути. Не кіпешуйте, все вже зроблене. Сподівайтеся на краще.
Всех анонимов аноним• 16 сентября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Это сущая мелочь по сравнению с беременностью и выращиванием ребенка )
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Нема графіка вже
Я випила і все. Думала справу зроблено
Вчора нудило. Зараз трохи нудить. І зайшла почитати що після прийому там ждать. І побачила що не так прийняла.
А графік давно минув, вже 5-6 днів минуло
Я випила і все. Думала справу зроблено
Прагматик флегма• 16 сентября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Нема графіка вже
Я випила і все. Думала справу зроблено
Ну тоді тільки чекати. Ще тиждень два і все буде зрозуміло.
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Та я не доя робить питаю, а питаю чи це провал чи так можна приймать
Бо по суті 0,75 постінор і 1,5 ескапел
Тобто непонятно. Ескапел за один раз п‘єш 1,5, а я поствнор за раз ті ж 1,5 прийняла
Бо по суті 0,75 постінор і 1,5 ескапел
Всех анонимов аноним• 16 сентября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Нема графіка вже
Я випила і все. Думала справу зроблено
Есть на свете и уколы для медикаментозного аборта, но, скорее всего, не будет необходимости.
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Та я в плані ефективності ж
Ну не вірно, бачете, прийняла
Я лише виясняю чи я напортачила, і не подіє? Чи норм і так тоже можна
Ну не вірно, бачете, прийняла
Розвідка Маші
• 16 сентября 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у них які терміни?
Невловимий Джо• 16 сентября 2025
Автор так само випила 2 одразу бо так написано в листочку з інструкцією до препарату, наче б то те як їх пити 2 або по одній з інтервалом воно не впливає, але в мене 4 день після препарату мажучі червоні виділення типу місячних і мені погано, ось сиджу думаю чи йти до лікаря і що далі робити....