Кундалина• 23 апреля в 09:35

Все так радуются развитию ИИ...

Часто вижу и слышу, класс, можно не нанимать теперь программиста, дизайнера, психолога, переводчика, учителя, подставьте свое.
Почти любого кто делает интеллектуальную работу, анализирует и выдает структуру мало мальски может заменить ИИ уже сейчас. Даже по вопросам здоровья ученые анализируют что выдает анализ мрт\кт\анализов на уровне хороших врачей, а то и лучше.
Вопрос в том, люди так радуются что покупать услуги других теперь не нужно, но почему они не задумываются что и их услуги не будут нужны тоже ( даже рабочие) если их некому будет оплачивать?
Фиона Шрековна• 24 апреля в 09:55
Ответ дляЦукрові вишні
Хотіла би побачити хоч десь такий результат. В нашій IT компанії не використовують, тому робочі задачі не можу дати Загальновідомі речі непонано поясгює, наприклад мені треба було розібратись з нюансами нової симтеми як аналітику - то допоміг. Але практичні задачі з курсів (як для початківців) не всі з першого разу вирішував, і це платна версія.
В побуті від тієї ж Зоряни з Київстар просто просто тіпає, в Приваті теж знаю тригер який підключає живу людину, бо ці ’помічники’ безкорисливі.
а як підключити живу людину?

Цукрові вишні• 24 апреля в 09:59
Ответ дляФиона Шрековна
а як підключити живу людину?
Якщо на питання відповідає діч повторіть його в незмінному формулюванні ще двічі)
Фиона Шрековна• 24 апреля в 09:59
Ответ дляЦукрові вишні
Дякую!
Санта Барбара• 24 апреля в 11:06
Ответ дляЦукрові вишні
Наша іт компанія не лише використовує а і сама розробляє
Може тому результати інші
Повірте, те що зараз бачить основна маса користувачів, досить далеке від реальних можливостей
Рік тому ми теж сміялися з того яке воно тупе
Зараз цілі процеси вистроєні на ві і воно справляється
Бабулька• 24 апреля в 11:23
Ответ дляПростоваля
Все почему-то сравнивают ии с прогрессом машин, заводов и т.д. вы немного путаете мягкое и теплое. В первую очередь, это никакой не прогресс, ну, может и прогресс только ориентирован он на тотальный контроль и получение инфы в разных целях да и все. Не для вашего удобства придуман)
Ніщо не вигадане для чиєїсь зручності. Гроші грошики світом заправляють...
Бабулька• 24 апреля в 11:27
Ответ дляТрільчиха
Правильно, всё движется в сторону золотого миллиарда. Накуй вы и ваши выродки нужны кому-то?) Рабов кормить дороже
Щоб було з кого вилупити тих, хто побудує наступну ітерацією прогресу. Нє?
Бабулька• 24 апреля в 11:29
Ответ дляСанта Барбара
Та при чому тут знання до того що ші автоматизує цілі процеси і ролі?
Тепер треба набагато менше людей щоб щось розробити і протестувати
І він покращується далі
Тобто буде треба ще менше
Але він теж досить дорогий, це зараз на етапі популяризації дали трішки спробувати безкоштовно. Клод уде штуку баксів за нормальний акаунт. І це навіть не ціна ’для заробити нормально’. Самі ж ші теж не безкоштовні - розробка, матеріальна база, ресурс... Так що для деяких задач уже дешевше джунів взяти)))

Санта Барбара• 24 апреля в 11:59
Ответ дляБабулька
Залежить від компаніі
Джуни теж недешеві а потенційно і мідли не треба будуть