Рубаю олівлє• 16 сентября в 10:17

у кого жирна але зневоднена шкіра з розширеними порами?

який у вас догляд , подивіться на такий , може хтось зможе прокоментувати

1.Тонер: Cosrx Hydrium Watery Toner (напоює вологою).

2.Крем: Bioderma Sébium Hydra (матує та ’запечатує’ вологу).

3.Актив (Ретиналь): Geek & Gorgeous A-Game 5 (боротьба з порами та птозом).

4.Сонцезахисний крем (OBOV´ЯЗКОВО): Eucerin Oil Control SPF 50+ (захист).

Додати пізніше:

Ніацинамід (The Ordinary) — можна додати через 2-3 місяці, коли звикнете до ретиналю.

Відновлюючий бальзам (Cicaplast) — якщо раптом з´явиться подразнення.