Безпринципова• 16 сентября 2025
це покошлачена сорочка?
продавець стверджує що ні і це ідеальний стан без дефектів
ПешитеБесАшипок• 16 сентября 2025
Ответ дляБезпринципова
я й не кажу що нова з біркою має бути
але і не покошлачена, я свої речі продаю які ні разу не вдягала теж як бу ставлю
Це ваш вибір. Катишки це не дефект, а ознака зносу речі. Дефекти це потертості, дірки, зачіпки, тріщини, розпоротий шов тощо
Правильно вам написали, що якщо вас турбують катишки, то можете самостійно їх прибрати. Але на такому типі тканини вони знову зʼявляться через доволі короткий час
Тумба-юмба• 16 сентября 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
О, це мені так з Зари приїхало пальто, нове, з бірками, але судячи за все в магазині заміряне до такого стану
Его активно носили две недели а потом вернули. Либо оно десять лет на витрине висело.