Наполеон Бонапарт• 16 сентября в 11:30
Хто користувався серветками для прання, щоб відновити чорний колір одягу?
Чи працює це взагалі? Які можете порадити? Якщо для прикладу, чорні штани з білою невеликою смугою, то ця смужка пофарбується у чорне?
Після прання з такими серветками, чи чорний одяг «фарбує» інші речі? Якщо я буду з білим светром вдягати?
Как_б_не_так• 16 сентября в 11:34
Тонує, номінально, якщо є сильно вигорівші місця, то не візьме. Фарбує лише натуральні тканини, синтетику ні. Білі елементи посіріють, якщо бавовна. Прорезинені білі елементи та синтетичні вставки не пофарбуються. При контакті інші речі в носінні наче не помічала, щоб фарбувалися.
Пацан к успеху шел• 16 сентября в 11:35
Стосовно білої смужки не підкажу, я відновлювала виключно чорні речі. Так, ефект є. Купувала з сайту DM, ось такі. Але бачу що вони і в Єві є, і в Ватсонс продаються. Стосовно фарбування інших речей підчас носіння то не помічала такого
Как_б_не_так• 16 сентября в 11:36
Фарбувати треба постійно, інакше при наступному пранні все змиється. Також наступний цикл в пралці треба класти щось темне.