Скоро_вчера• 16 сентября 2025
Укрзалізниця. Користувалася нею 20 років тому. Навчіть
Зараз заходжу до них на сайт щоб хоча би ціну подивитися. Пише немає квитків
На всі напрямки дивилася для прикладу .Ну це ж бути такого не може щоб зовсім не було квитків. Мене цікавить Київ Кам´янець Подільський. Дивлюся вересень немає. Частина жовтня немає. Як ви їх купуєте? Коли вони є?
Поміркована думка• 16 сентября 2025
за 20 діб і якщо нема на короткі відстані , дивіться на повний маршрут
Скоро_вчера
• 16 сентября 2025
Ответ дляПоміркована думка
Не зрозуміло про короткі відстані і повний маршрут. Ви хочете сказати що Київ Кам´янець Подільський ще й з пересадкою може бути?
Скоро_вчера
• 16 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Подивіться в ютубі журналістів тему про перекупи
То що мені з тими відео робити? Мені їхати треба
Рожева юбка• 16 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
То ви питаєте чому так.
Скоро_вчера
• 16 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
То ви питаєте чому так.
Я питаю як мені білети взяти? Як люди купують білети в Укрзалізниці. Коли вони з´являються
Рожева юбка• 16 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ой, йо! Вам же написали
Зараз на дієті• 16 сентября 2025
Это сложно, и я не буду писать свой способ, потому, что потом и сама не смогу купить. Но я всегда покупаю, нижние полки. За 20 дней появляются билеты в 8 утра. Сейчас посмотрите на дату через 20 дней. Если билетов нет, зайдите в показать без свободных нет, если поезд есть, то билетов уже нет, а если и поезда нет, то тогда они будут завтра.
Скоро_вчера
• 16 сентября 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Ось. Куди ви дивитеся - не зрозуміло
Я просто зайшли на сайт з гугла і дивлюся. Я ще не реєструвалася через дію там. Чи воно без реєстрації взагалі не показує?
ФруктЕщеТот• 16 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Скачайте приложение и там смотрите.
Скоро_вчера
• 16 сентября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Скачайте приложение и там смотрите.
Дякую. Все вийшло. Видно ціни