Міс Всесвіт• Изменено 12 августа в 11:10

поїзди Київ-Дніпро-Київ, куди всі їдуть раптом?

дівчата, вітаю!

власне, запитання в темі. я можу зрозуміти південний напрямок, можу зрозуміти західний, сезон, усе таке. але Київ-Дніпро?

ну камон, жодного квиточка, навіть напередодні. автовикуп не ставила, поїздка відмінилася, але моніторила просто для себе, з цікавості. жодного квитка на жоден поїзд, аж до відправлення моніторила.

хтось може це пояснити?
Пирожкиня• 12 августа в 11:09
Хто їде? Я не їду
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 11:10
Ответ дляПирожкиня
Хто їде? Я не їду
ну таке враження, шо окрім нас із вами, їдуть усі
Пирожкиня• 12 августа в 11:10
Ответ дляМіс Всесвіт
Я таких не знаю
Зам. зав. Анонима• 12 августа в 11:11
а вы чего туда собрались?
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 11:12
Ответ дляПирожкиня
Я таких не знаю
моє питання в тому, яке тут може бути пояснення. це не туристичний напрямок, аеропорти не працюють, чого раптом такий ажіотаж із квитками на Київ і назад до Дніпра
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 11:12
Ответ дляЗам. зав. Анонима
а вы чего туда собрались?
відрядження, але в мене вони цілий рік, і зараз просто жах із квитками чогось
nabludatel• 12 августа в 11:13
Я із Запоріжжя. Коли не можу придбати квитки напряму на захід країни, то їду через Київ.
миссДавеча• 12 августа в 11:14
Скоріш за все місто де зустрічаються жінки з чоловіками, які нас захищають
Пирожкиня• 12 августа в 11:14
Ответ дляМіс Всесвіт
Мабуть мало вагонів, писали багато розбито. Ну і перекупи
Помилуйте мадам• 12 августа в 11:14
мое мнение, что это уз специально накручивает, из-за того, что лето. наверняка все эти билеты можно где-то купить по х5 цене
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 11:16
Ответ дляnabludatel
ну от я намагалася взяти квитки Дніпро-Київ на 11.08, і за два тижні, і за два дні, і в день відправлення, і з інших станцій поряд -- нічогісінько. я такого взагалі не памʼятаю, на інтерсіті завжди без проблем купувала, навіть цієї весни ще
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 11:20
Ответ длямиссДавеча
а чого саме влітку? чи в усіх військових літні відпустки? я протягом року часто їжджу, такого нема, шоби я не могла купити на інтерсіті квиток
миссДавеча• 12 августа в 11:22
Ответ дляМіс Всесвіт
У родичів відпустки, то і намагаються хоч на кілька днів побачитись з рідними.
Ну та то взагалі місто з якого потім продовжують далі їхати. Мій чол через нього також їзде, правда автобусом
Yarosh10• 12 августа в 11:24
Військові. Популярний напрямок дуже. УкрЗалізницею передбачено бронь певної кількості місць для військових, але видно, їх не вистачило.
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 11:46
так, дівчата, мабуть дійсно відпустки в рідних та в самих військових. бо це єдине пояснення, хоч якесь. інакше я взагалі без варіантів. протягом року на цей напрямок завжди є квитки. не нижні, не найкращі, але завжди є. а тут якийсь жах просто. навіть перекупи зазвичай зайві свої скидають і ближче до відправлення квитки зʼявляються, але не зараз
СкиниУскачи!• 12 августа в 11:47
Ответ дляМіс Всесвіт
вчора купила на 13 чило , тільки з Запоріжжя, бо з Дніпра не давало , по одному квиточку іноді з´являється
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 11:48
Ответ дляСкиниУскачи!
я на 11 дивилася була і з Запо, і з Павлограду, і з Камʼянського про всяк -- нічого взагалі
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 августа в 11:53
Вот 14августа, куча билетов 😉
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 августа в 11:54
13, целый состав, едь не хочу
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 11:59
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
13, целый состав, едь не хочу
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 12:00
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
13, целый состав, едь не хочу
замість Дніпро-Київ-Дніпро написала навпаки) я з Дніпра їду, але в принципі, шо так, шо так, це не норм
Невісточка ж• 12 августа в 12:02
Потому, что часть поездов едет транзитом. Днепр Хелм через Киев, Львов Днепр, тоже через Киев. Ещё из Днепра гораздо меньше направлений, например на Запад и люди едут через Киев. Я в пятницу утром ловила билеты для подруги на любой ночной поезд день в день. С телефоном в руке сидела два часа, новых вагонов не было, иногда появлялись единичные билеты и сразу выкупались (в основном на ночной интерсити), через два часа постоянного мониторинга, я смогла ей выхватить купе из Киева на поезд Львов Днепр.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 августа в 12:14
Ответ дляМіс Всесвіт
Ок, ближайшие три дня нет билетов, лето все-таки. Но уже на 16 число навалом
Дай подивлюся• 12 августа в 12:25
Ответ дляМіс Всесвіт
ну как бы популярное направление. муж по делам туда катается, то за неделю уже на нужный ночной поезд вечно билеты раскуплены, даже СВ брал, когда надо было срочно поехать, так как на неудобный поезд, который вечером в Днепр прибывает, не имело смысла тратиться и потом еще ночлег искать и оплачивать.
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 12:27
Ответ дляДай подивлюся
от я не розумію цю популярність саме влітку, бо їжджу цілий рік і такого зазвичай нема. це не курорт і аеропорти не працюють. хіба шо там зустрічаються військові з рідними, бо в рідних відпустки, це поки єдина притомна версія
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 12:28
Ответ дляНевісточка ж
є інтерсіті з кінцевою лише в Києві, але на них теж нема квитків
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 12:29
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
це зараз, а ще тиждень тому не було нічого на співставні дати, я моніторила постійно
Дай подивлюся• 12 августа в 12:29
Ответ дляМіс Всесвіт
муж ездил не только летом, а и весной, и зимой. билеты за 2 дня перед поездкой купить нереально, всё время занято, ему в основном по работе в понедельник с утра надо было из Киева в Днепр приехать и после обеда обратно уехать. постоянно была проблема с этим. он как-то в поезд из Хелма подсаживался в Киеве. А обратно конечно на Интерсити хотел, чтоб дома уже ночевать.
автор Міс Всесвіт • 12 августа в 12:30
Ответ дляДай подивлюся
я їжджу щомісяця круглий рік, ніколи не було проблеми на інтерсіті купити квиток
Дай подивлюся• 12 августа в 12:31
Ответ дляМіс Всесвіт
ну не знаю, мой с сентября катается, где-то раз в месяц. Киев-Днепр-Киев.
Вечно ’приезжай через 2 дня’ , а билетов фиг вам.