Алина-eb61• 16 сентября в 14:36

як гадаете -приймуть закон про звільнення від мобілізаціі кто дає 2м впо

безкоштовно де жити.
проект закону вже в раді
Результат:
вже голосів: 55
51 (92.73%) нє
4 (7.27%) приймуть
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 14:41
просто у багатиих є житло - декілька квартир . во вам законній спосіб і типу забота про впо
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 14:42
кому так смішно
Люблю море• 16 сентября в 14:42
Ответ дляАлина-eb61
кому так смішно
Всім.
Стрекоза любви• 16 сентября в 14:43
Ні, звичайно.
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 14:43
Ответ дляСтрекоза любви
Ні, звичайно.
а навіщо цей проект ?
Стрекоза любви• 16 сентября в 14:44
Ответ дляАлина-eb61
а навіщо цей проект ?
Депутати подають, роблять вигляд, що працюють. Знаєте, скільки в Раді різних безглуздих законопроектів щодня подається?
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 14:45
Ответ дляСтрекоза любви
це так раніше було
зараз все що подають приймають
SantaMonika• 16 сентября в 14:46
Ответ дляАлина-eb61
це так раніше було
зараз все що подають приймають
Навіть третину не приймають
Стрекоза любви• 16 сентября в 14:47
Ответ дляАлина-eb61
це так раніше було
зараз все що подають приймають
Эх…учиться, и еще раз учиться
Калькулятор• 16 сентября в 14:48
Ответ дляАлина-eb61
Ви самі і відповіли. Це под певних людей закон
Antoninaya1• 16 сентября в 14:49
Ну чому ж, приймуть з поправкою: дві родини ВПО посели, податки сплати, чоловіків з родини здай до тцк.

Ви справді вірите, що подібне створюється з турботою про людей?
iroman• 16 сентября в 14:51
Не примут, но если б приняли, то была бы веселуха: либо договорняки со знакомыми ВПО, либо незнакомые ВПО в итоге шантажировали б хозяина квартиры этой отсрочкой.
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 14:51
Ответ дляAntoninaya1

с турботою про тих кому є що здавати - це не самі бідні люди
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 14:52
Ответ дляiroman
а чего шантажировали - в смісле раносили бі квартииру в щепки?
бо по закону они должні будуть бесплатно жить
Antoninaya1• 16 сентября в 14:52
Ответ дляАлина-eb61
В селах у багатьох моїх знайомих є хати, де можна поселити ВПО. Але ж на облік поставлять всіх, а відтермінування отримають ті, кому тре.
Natka A.• 16 сентября в 14:53
Ні, звісно
Тут купа зловживань можлива))
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 14:53
Ответ дляiroman
какие договорняки ?
закоміе впо - снимают квартиру но вам дают документі что у вас живу бесплатно? а смісл им?
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 14:54
Ответ дляNatka A.
Ні, звісно
Тут купа зловживань можлива))
какие ? мне кажется все прозрачно можно сделать - на несколько адресов на поселишься
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 14:56
Ответ дляAntoninaya1
просто впо еще заманить нужно в єти хаті
они город віберут где оренда дорогая и больниці есть и школі
iroman• 16 сентября в 14:56
Ответ дляАлина-eb61
Типа того и фиг выселил бы.
Моpгана• 16 сентября в 14:57
Ні, не приймуть, скоріше за все.
Але законопроекти такі дивні пішли останнім часом, щось таке гарне курять або нюхають, що можливо все)
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 15:00
Ответ дляiroman
Типа того и фиг выселил бы.
віселить можно просто теряешь отсрочку
так что нужно вібирать или или
iroman• 16 сентября в 15:01
Ответ дляАлина-eb61
віселить можно просто теряешь отсрочку
так что нужно вібирать или или
в том то и дело, а еще теряешь угробленное наполнение квартиры без всяких компенсаций со стороны бесплатно проживавших жильцов
iroman• 16 сентября в 15:02
Ответ дляАлина-eb61
какие договорняки ?
обычные денежные, которые откатами называются
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 15:05
Ответ дляiroman
ну разниці нет по сути - селить у себя или оплачивать чтоб они жили у других
и так и так єто помощь впо с жильем
Чаюри• 16 сентября в 15:06
Ответ дляАлина-eb61
и так и так єто помощь впо с жильем
Не приймуть це, яка державі з того вигода? нуль.
alex-3f3c• 16 сентября в 15:13
Херня на постном масле, там в законе написано что достаточно заявления от 2 особ, Х.З. похоже что государство хочет с себя снять ВПОшников и пересадить их на военнообязаных, ...короче попахивает вбросом телеграм-помойки
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 15:19
Ответ дляalex-3f3c
какой помойки?
єто есть на новостніх сайтах и фамилия депутата которій внес проект есть
автор Алина-eb61 • 16 сентября в 15:20
Ответ дляЧаюри
вігода родственникам депутатов которіе законно откосят и не обеднеют сильно сдав одну квартиру за о гривень
Чаюри• 16 сентября в 15:20
Ответ дляАлина-eb61
Родичі депутатів і так відкосять чудово.