Бабулька• 16 сентября 2025

У кого теж від втоми підвищується тиск?

Якщо перетружусь, не посплю ніч - хана( ледь дихаю, нудить, крутиться і болить голова, ну і тиск, звісно. Відпочину - тиск нормалізується. Що з цим робить? Як подолати проблему?
Папобус• 16 сентября 2025
Послушаю.
Редиска Я• 16 сентября 2025
В мене таке ж. А що тут зробиш, тільки відпочити лягти
автор Бабулька • 16 сентября 2025
Ответ дляРедиска Я
Скільки вам років, якщо можете про таке написати?. Мені 35, не знаю, чи це нормально для мого віку. Ви були в лікаря? Я була( На препарати від тиску підсідати не хочу, бо тиск зазвичай сам приходить в норму, а лікар каже, що вже треба приймати… максимум фіксувала 130/90 плюс мінус декілька одиниць
ЧукИГеки• 16 сентября 2025
В мене серцебиття
Лупаю цю скелю• 16 сентября 2025
Ответ дляБабулька
Ви робили УЗД серця? Мені кардіолог сказав, що в мене нервове, ще рано для тиску по стану серця і судин. Пішла до невропатолога, вона приписала антидепресанти - і тиск нормалізувався.
автор Бабулька • 16 сентября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Робила. Є пролапс 1ст. мітрального і трикуспідального клапанів. Судини серця дивляться на МРТ-коронографії, на ехо серця їх не видно. Атеросклероз дійсно починається в більш пізньому віці, якщо ви не приймаєте гормони, наприклад, він призводить до стабільного підвищення тиску. А оці от коливання - напевне від чогось іншого. Добре, що вам допомогли АД. Я не пробувала приймати. От гідазепам добре знижує.
Редиска Я• 16 сентября 2025
Ответ дляБабулька
Мені 30. Але це було і раніше. Мабуть з 25 точно.
Я взагалі не можу, без сну. Навіть якщо мало посплю , то теж буває тиск підвищується і погано стає. Не скажу, що тиск дуже підвищений , але 120-125 може скакнути.
автор Бабулька • 16 сентября 2025
Ответ дляРедиска Я
Це для мене теж багато. Норма для мене 105/75, 120/80 - уже забагато.
Люблю кетчуп• 16 сентября 2025
Ответ дляБабулька
Взагалі тиск підвищений вперше виявила коли було мені десь 21 рік, але АТ підвищувався значно вище і щодня, але потрібно було прийняти антигіпертензивний препарат, щоб тиск прийшов у норму. Через деякий період встановили гіпертонію, щоденний прийом антигіпертенизивних препаратів. У мене до гіпертонії спадковість є. Так що стаж з гіпертонією, можна сказати, великий вже.
автор Бабулька • 16 сентября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
В мене теж погана спадковість. Мама з 22 років на антигіпертензивних, я досі тримаюсь без них)))
Люблю кетчуп• 16 сентября 2025
Ответ дляБабулька
Прийшлося приймати, так як виникали гіпертонічні кризи.