Херсон це Україна• 16 сентября 2025
Ви б поселились у готелі?
В неділю з чоловіком їдемо з чоловіком на весілля до його друга, який живе в іншому місті. Це університетський друг, я його бачила десь 4 рази в житті, а наречену навіть не знаю. Весілля там буде два дні, тому я пропоную поруч зняти готель, щоб переночувати. Але друг чоловіка казав, що можемо зупинитись в його батьків. Ні я ні чоловік батьків друга не знаємо, якось не зручно, а чоловік в готель не хоче. Щоб ви зробили?
Херсон це Україна
• 16 сентября 2025
Ответ дляLike-995b
Муж отелей боится?
Не знаю, каже, що я людей боюсь
Херсон це Україна
• 16 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Зачем вообще ехать к малознакомым людям?
Це не мало знайомі. Друг чоловіка, разом навчались, жили в гуртожитку, до тепер дружать. Але він живе в іншому місті
Херсон це Україна
• 16 сентября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
В отеле, однозначно. Нафиг надо, ночевать у посторонних людей.
І я так думаю, якби хоча б чоловік їх знав, а так
Гомосноб• 16 сентября 2025
Отель конечно, даже без сомнения.
Зачем людей напрягать и самим там стесняться
Гомосноб• 16 сентября 2025
Обоснуйте мужу, что друг это так для вежливости предложил.
Ведь любые нормальные люди откажутся
Жена миллионера• 16 сентября 2025
отель конечно
без вариантов
ну можете еще квартиру снять посуточно
без вариантов
ну можете еще квартиру снять посуточно
Швендяю містами• 16 сентября 2025
Пусть муж один едет и живет у кого хочет. Надо ж придумать жену к каким-то левым людям домой тянуть.
Сама не знаю• 16 сентября 2025
Готель, звісно. Щоб почуватись себе зручно. Нафіга мені ночувати поряд з незнайомими людьми?
Море_море_я_скучаю• 16 сентября 2025
Странно что он не хочет. У родителей надо тихо ходить не шуметь очередь в ванную...зачем? Отель идеальный вариант.
Ласунка• 16 сентября 2025
Гостинница, я не люблю людям на голову падать и обременять. Да и мне не комфортно
Майская киска• 16 сентября 2025
Готель або квартиру на добу зняти.
Плюс квартири у тому, що там зазвичай є чайник, посуд, немає обмежень по часу повернення.
У родичів ночувати, звичайно, веселіше, але це може бути великим кагалом типу три сім´ї в однушці.
Детские_Будут?• 16 сентября 2025
Ответ дляLike-995b
Ладно раньше, у сестры была свадьба в 1993 году, помню у нас ночевали на полу во всех комнатах родственники и друзья со всех уголков) но сейчас отель не проблема
А я колись їздила на весілля в село до подружки сестри і ночували у взагалі незнайомих людей. В якихось сусідів. Нас так добре приймали. Але то було давно і я була дуже молода. Зараз би однозначно вибрала б готель.