ДА да да• Изменено 16 сентября 2025

Отказ после собеседования

В июле проходила собеседование, общались со мной 4 человека вместе с директором в течение часа, задавали вопросы.
Все шло очень хорошо, даже шутили на собеседовании позитивно. Хвалили мои качества.
Спрашивали, не сбегу ли я от них из-за большого объема работы. Я сказала, что точно не сбегу.

В итоге сказали спасибо большое за интервью и что надо еще опросить всех кандидатов.

Через пару дней после интервью позвонил глава отдела и сказал, чтоб я не переживала, что в августе никакого ответа не будет, ибо отпуск. Но в то же время добавил, что не может дать гарантию 💯, что меня точно возьмут, ибо решение примут в сентябре.

Вот сегодня пришел ответ. Негативный. Большой и длинный, с припиской пожеланий и «с вашими амбициями вы быстро найдете свое место».

Расстроилась очень сильно. Очень рассчитывала на положительный ответ, ведь интервью прошло хорошо. Обычно так долго со мной никто не общался на интервью, максимум полчаса, потом приходили отказы…
аромат Жука• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Офіс, так. Склала на С1. Але що це дає. Все одно носії мови краще за мене говорять.
В мене дві іноземні б2.
Мене жодного разу на співбесіду не запросили поки.
І це другу мову я вчу ночами, бо вдень працюю.
Виплати 0...
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляаромат Жука
В мене дві іноземні б2.
Виплати 0...
Добирайте до С1… Успіху нам усім.
аромат Жука• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Добирайте до С1… Успіху нам усім.
Дякую)
І вам теж.
Будемо пробувати поки не вийде.
Характер і є доля
Джем Шакіри• 16 сентября 2025
Это самая большая ошибка сидеть и просто ждать ответа от любой фирмы полтора месяца, нужно всегда продолжать искать и выходить куда берут.
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
То ви крута. Це норма для таких країн. Ніби здається що ок і потім відмова. Тримайтесь. Підготуйтесь до непростого шляху пошуку
дякую! Та тримаюся. Та бачу, що все може пройти гладенько, а потім відмова. Хай би вони мені тоді б не дзвонили і не давали надію, бо я думала, що це гарний знак
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Є багато різних факторів.
Та в мене є їх номер, але телефонувати питати чому не взяли сенсу не бачу… Тільки приниження ще отримати
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Так нікуди не взяли, я фріланс
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Я після них ще далі активно подавалася.
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляаромат Жука
Дякую)
І вам теж.
Будемо пробувати поки не вийде.
Характер і є доля
Трішки задовбалася вже, але триматися треба, тааааак
аромат Жука• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
А я вже і не трошки)
Але що робити
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляаромат Жука
А я вже і не трошки)
Але що робити
Тут тільки скіли нові прокачувати, щоб конкурувати на ринку краще
Сіґеле-міґеле• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Так я вам і не кажу дзвонити. Вас не взяли тому що багато факторів. Один з них - був кращий кандидат після вас.
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так. Так хочеться запитати їх, але навряд чи скажуть правду. Просто щоб знати, над чим працювати
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ви в HR працюєте, що так знаєтеся?
Сіґеле-міґеле• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Ви в HR працюєте, що так знаєтеся?
Так)
Сіґеле-міґеле• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Не скажуть.
МУСЯкомарова• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
То другой человек писал :(
Биполярка разыгралась?
Мяо мой мяо• 16 сентября 2025
Они зовут много народа, до финального собеседования на котором вы и побывали, доходят несколько человек, а выбирают одного, то что с вами долго общались и улыбались, ничего не значит. Увы.
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не скажуть.
Та зрозуміло, що немає сенсу і часу пояснювати причини відмови кожному кандидату.
Просто вони мене питали, як би я покращила їх роботу, що б змінила, що б додала.
Я їм намалювала цілу стратегію, куди рухатися і як саме, які стратегії, які способи. Годину ж розмовляли (
Віддала їм свої знання безкоштовно.
Мяо мой мяо• 16 сентября 2025
Ответ дляаромат Жука
А який у вас рівень мови, автор?
Це офісна робота?
Перша офісна робота закордоном - це квест з зірочкою
Друга теж, якщо не великий досвід.
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Розумію. Тим не менш, це для мене велике розчарування. Бо це була перша співбесіда, після якої я вийшла реально задоволена. І вдало відповіла на всі запитання.
Але ви праві.
Мяо мой мяо• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Дякую, буду знати! Мені просто через 2 дні після співбесіди зателефонували і попередили, щоб я до вересня не нервувала, бо лише у вересні вони приймуть рішення. Ось і думаю, нащо було їм мені особисто телефонувати, якщо вони не хотіли мене… лише дали надію (
Они еще не знали кого именно хотят.
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Они еще не знали кого именно хотят.
Мабуть. Здавалося на співбесіді, що хотіли мене. Бо задавали багато питань про досвід, про мови.
Зазвичай в мене швидкі співбесіди були, якщо невдалі.
Мяо мой мяо• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Так это их работа, чтобы вас воодушевить, чтобы вы остались довольны и ждали их решения. Это те, кто отсеивал вас на первых этапах долго не тянули резину, но так тоже не всегда бывает, бывает на первом собеседовании час мурыжат, а потом приходит отказ.
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Мда. Що ж, це досвід. Хто ні на що не сподівається, не буде розчарований.
Сіґеле-міґеле• 16 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Віддала їм свої знання безкоштовно.
Найбільш вірогідно - інший кандидат. Друге, хтось вашу кандидатуру відхилив. І третє, не завжди те що вам кажуть в очі є правдоюСю. Іноді просто з ввічливості, або хочуть зібрати інформацію.
Укр_жіночка• 16 сентября 2025
Зі мною провели співбесіду, наче все було добре. Потім у вакансії підняли ЗП (більш ніж на 100 баксів), і мабуть взяли молодшого кандидата , бо мені 40+. І я в Україні.
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Зрозуміло. Третє мене трохи шокувало. Але ви з позиції HR знаєте більше)

Так, я їм намалювала цілу стратегію розвитку. Але фішка в тому, що їм була потрібна людина, яка все зробить одна, без звертання до зовнішніх фірм.
Одним словом, і логотип їм намалює, і зробить комунікаційну стратегію, і налагодить внутрішню комунікацію. Бо в них «бюджет обмежений».
Тобто обʼєм роботи реально великий.

Тепер я думаю, може, це на краще, що мене не взяли? Я не дизайнер, лого максимум в Канві намалюю 😅 І я трохи боялася, як я з усім справлюся, не звертаючись до фірм і не маючи бюджету.
автор ДА да да • 16 сентября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Це дуже несправедливо…💔💔
Нехай щастить• 16 сентября 2025
Так Вы уже писали, или у Вас каждый месяц одно и тоже 🤣