Анонім-ка• Изменено 16 сентября в 23:30

Син признався що він гей...

Сьогодні ввечері сталося те, чого, напевно, неможливо підготуватися. Ми просто сиділи за вечерею, як завжди, — обговорювали якісь дрібниці, день, погоду. І тут він, наш син, раптом каже:
’Мам, тату... я гей’.

Настала тиша. Чоловік відклав вилку, подивився на нього так, ніби не зрозумів, що зараз почув. А потім почав говорити – різко, голосно, розгублено. Не лаявся прямо, але… боляче було слухати.

Син спробував щось пояснити, але голос тремтів. Він швидко підвівся з-за столу і пішов у свою кімнату. З того часу сидить там один. Час – 23:31. Світло в нього не гасне.

Я сиджу на кухні і не знаю, як все це повернути назад. Що казати? Що робити? Як не втратити зв´язок з ним?
Тень льва• 16 сентября в 23:41
Написано пздц кнш очевидно что механической рукой, но тут реально большинство будет хвататься за сердце когда их сынуличек будет трахать в попу не чью-то дочь, а чьего-то сынишку
Аноним НаВсеГда• 16 сентября в 23:41
Ответ дляНічна ненажера
Зашла написать что достали пидарюги, что не понятного!?
непонятно, чем они достали, конкретно что в вашей жизни поменялось от того, что есть такие люди?
лучше б вы с таким остервенением пуйло ненавидели
Невидимка Майя• 16 сентября в 23:41
Ответ дляСтрекоза любви
«В нього затремтів голос.»
Це який стилістичний прийом?
Це ШІ
Пожмаковна• 16 сентября в 23:42
Мне дочь лет в 13 тоже заявила,что девочки нравятся. Не помню,чтоб я хотя бы лазила по интернету и искала ответ на вопрос шо делать. Чем быстрее подросток перебесится ,тем лучше для всех. Трындеть не делать.
Нічна ненажера• 16 сентября в 23:42
Ответ дляАноним НаВсеГда
А что в них хорошего?
Коко Шанель• 16 сентября в 23:43
Поздравляю.
Пожмаковна• 16 сентября в 23:43
Ответ дляНічна ненажера
Достали пидарюги
Какие? Или вы думаете шо сын автора в 14 лет кого-то или его кто-то, полюбил?
Таракашечка• 16 сентября в 23:44
Ответ дляАнонім-ка
13, 14 у жовтні
Такой маленький, а уже п
КинДза• 16 сентября в 23:44
Ответ дляНічна ненажера
Достали пидарюги
что, всех мужиков увели у вас такой красивой?
Нічна ненажера• 16 сентября в 23:44
Ответ дляПожмаковна
Я думаю что автор троль!
Пожмаковна• 16 сентября в 23:45
Ответ дляНічна ненажера
Я думаю что автор троль!
Не ну, я как создаю темы, то иногда тоже пишут,что тролль. Хотя ситуация реальная.
Незламна• 16 сентября в 23:47
Батько говорив строго... ну хоч не обзивав і то вже добре. От тільки, а яка вина сина, що він гей? То ж ви народили те, що самі зробили. Знаю геїв, нормальні люди, живуть своїм життям, не на показуху. Так трапилось в їх житті, чомусь Творцю це потрібно. Обійміть свого сина, любіть як і до його зізнання. Бо ви ж його матір.
Таракашечка• 16 сентября в 23:49
А через полчаса и батько признается, что он тоже гей
Банан-барабан• 16 сентября в 23:50
Вони в цьому віці багато на себе чіпляють.
Моя теж таке мені задвигала. Я не відреагувала, сказала ’Ой, та мені то все одно, хто у тебе буде в партнерах, аби ти була щаслива. ’
І все.
Тема більше і не підіймалась.
А за пару років все стало на свої місця.

Бо якщо це просто пошук себе - то треба дати дитині час і відчуття захищеності. А якщо це дійсно так - то ви ж сварками і вмовляннями ситуацію не виправите. Тільки увйдете в конфронтацію з підлітком. А вони такі кусючі і колючі, але крихкі.
Не за Будка• 16 сентября в 23:51
Ответ дляНезламна
Геї то не від Творця
В сім´ї має бути категоричне ставлення до цього, щоб діти навіть не задумувалися.
А то понакупляють вже з дитинства дітям єдинорогів - символ ЛГБТ, і думають потім звідки. Так дитина вже давно їхні символи від батьків має, і думає, що це нічого поганого.
Kittaa• 16 сентября в 23:53
Ответ дляНе за Будка
Геї то не від Творця
Ахахаха від єдинорогів, ору чайкою 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
Незламна• 16 сентября в 23:53
Ответ дляНе за Будка
Геї то не від Творця
Та ви що? Свій досвід розказали. Які символи ЛГБТ в 1973 році були, де ви їх бачили, чи чули. Аби ото говорити.
Кучерявочка• 16 сентября в 23:53
Ответ дляСтрекоза любви
«В нього затремтів голос.»
Це який стилістичний прийом?
Невдалий в даному випадку
Банан-барабан• 16 сентября в 23:53
Ответ дляНе за Будка
Геї то не від Творця
А Папа Франциск так не вважає. Ви святіші за Папу?:)
Не за Будка• 16 сентября в 23:55
Ответ дляKittaa
Батькам треба продовжувати розвиватися і цікавитися, що означають іграшки. Правда смішно обвели батьків з тим рогом, який всюди ліплять? А все не просто так!
Банан-барабан• 16 сентября в 23:58
Ответ дляНе за Будка
А що Творець робить, коли веселку після дощу створює!..

Популярізує і рекламує двіж :)
Я тертий жук• 17 сентября в 00:00
Ответ дляАляМ
Сказати, що любите його безумовно, що жодні його слова і орієнтація не можуть вплинути на вашу любов. А тато - татові важко, потрібен час.
конечно отцу тяжко:)))
ему каждый раз поесть не дают.
То сообщат, что бисексуал, то что гей
не дает семье нормально ужинать
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3749768
Мона_Лиса• 17 сентября в 00:01
Один из самых захватывающих рассказов от чата gpt за сегодня
Я тертий жук• 17 сентября в 00:01
Ответ дляСяду на шию, дорого!
И что муж наговорил?
Пост 7 - самый верный совет
что может наговорить человек, если ему постоянно есть не дают
Не за Будка• 17 сентября в 00:01
Ответ дляБанан-барабан

Популярізує і рекламує двіж :)
Це нечисть вам навіює такі думки. Я ще раз вам кажу, гейство не від Творця. Господь навпаки спалив ціле місто з ними.
Я тертий жук• 17 сентября в 00:03
Ответ дляНічна ненажера
Я думаю что автор троль!
ещё какой https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3749768
Не за Будка• 17 сентября в 00:03
Ответ дляБанан-барабан
Називається, чула дзвін, та не знає, де він)
Я тертий жук• 17 сентября в 00:05
Ответ дляМона_Лиса
неее, не самый, просто более развернутый
первый раз, когда парень опять всем не дал поест - он был бисексуалом и там не так подробно
Банан-барабан• 17 сентября в 00:06
Ответ дляНе за Будка
То він в Старому Завіті злий був. Таке чудив, ух!
Там не тільки геям діставалось, а й цілком вірним послідовникам.

А потім Іісус, Нагорна проповідь, возлюбі ближнього свого як себе - пропустили цей випуск? Рекомендую.
Мона_Лиса• 17 сентября в 00:06
Ответ дляЯ тертий жук
Значит, скоро будет тема про дочь лесбиянку, племянника полиаморфа и внука асексуала.