Червона калина• 16 сентября в 20:51
Ваші репетитори проводять цікаві заняття?
Саме питання чи цікаві вони чи йдуть по книжці чи є додаткові вправи? Чи дитина в захваті? Як довго шукали репетитора такого?
сладкий_ноябрь• 16 сентября в 21:20
Залежить від рівня дитини, я так думаю.
Якщо є проблеми з програмою шкільною, то який сенс вчителю знаходити завдання з інших джерел, якщо дитині потрібно опановувати базу.
Огірок та Помідорчик• 16 сентября в 21:57
Донька в 9 класі, не знаю чи цікаві заняття. Думаю, що звичайні стандартні. У нас перший рік репетитори.
Большой секретик• 17 сентября в 07:08
Не сравнить со школой. Занимаются по другим учебникам, куча дополнительных материалов. Смотрят видео, интерактивные упражнения и т.д.