lilul990• 16 сентября в 23:40

По поводу мого психічного розладу і свободи волі

Вивчивши думки психологів, схиляюсь до висновку що прл це не розлад особистрсті а генетично і біологічно закладена особливість сприйняття психікою дійсності. Багато суперечливих думок. Але зустрічаю все більше відгуків людей з прл які розказують що сімя у них не була дисфункціональною, але кожне, навіть незначне зауваження, сприймалось як гостра травмуюча критика.

Схиляюсь до думки що такий механізм дії психіки еволюційно якимсь чином вигідний, бо у ньому для виживання багато плюсів - гіперчутливість, висока адаптивність.

Звідси ще раз приходжу до думки про повну детермінованість нашого життя, бо погранична психіка дуже сильно визначає образ мислення і поведінку. Можна з цим працювати, але це буде триматись на самоконтролі в станах коли немає значних тригерів

Але коли є тригери, екзистенційні виклики, психіка збивається до базових настройок, як би ти там не старався.
Пилосмок працює• 16 сентября в 23:41
Вы не хотите отдохнуть, развеяться, посмотреть мир? Так чтобы мы соскучились за вами.
автор lilul990 • 16 сентября в 23:42
Короче свободи волі немає. Ми народились з визначеними характеристиками які важко переписати
тяжкаялюдина• 16 сентября в 23:47
Я теж гостро реагую на критику, ну і що?
Из Виа-гры• 16 сентября в 23:48
Удалено администрацией...
Неместная Я• 16 сентября в 23:49
ви маєте рацію, що всі схильності до розладів дійсно мають якусь еволюційну значущість, тобто перевагу.
Але я не згодна з тим, що не можна покращити життя людини з прл.
Неместная Я• 16 сентября в 23:50
Ответ дляИз Виа-гры
Удалено администрацией...
А можна якось без зашорених коментарів?
Из Виа-гры• 16 сентября в 23:50
Ответ дляНеместная Я
А можна якось без зашорених коментарів?
А ви теми цього автора давно бачили?
автор lilul990 • 16 сентября в 23:50
Ответ дляНеместная Я
Покращити можна, але перепрошити психіку нельзя
АфродитаПетровна• 16 сентября в 23:52
Ответ дляНеместная Я
Які у вас підстави для таких думок? Яку значущість може мати схильність до депресивних розладів, гтр, окр..?
автор lilul990 • 16 сентября в 23:53
Ответ дляАфродитаПетровна
А як ще прожити це життя не маючи розладів чи алкоголізму? Психіка таким чином пристосовується до відсутності стабільності і постійного стресу
автор lilul990 • 16 сентября в 23:54
Ответ дляАфродитаПетровна
Крім того, цікаво би було порівняти кількість депресивних та інших розладів у людей західної цивілізації і жителів умовного Камеруна
АфродитаПетровна• 16 сентября в 23:56
Ответ дляlilul990
Не розумію вас, вибачте
Неместная Я• 16 сентября в 23:58
Ответ дляАфродитаПетровна
Пильність, здатність помічати недоліки, загрози, прогнозувати різні варіанти подій.
Підстави - наукові дослідження.
Неместная Я• 16 сентября в 23:59
Ответ дляИз Виа-гры
А ви теми цього автора давно бачили?
у мене немає часу на сталкінг
автор lilul990 • 17 сентября в 00:02
Ответ дляАфродитаПетровна
Не розумію вас, вибачте
Шо непонятного? Усі так звані розлади це всього лиш механізми пристосування психіки до реальної дійсності. Які тщатєльно відібрала еволюція для виживання виду
Не кую, не мелю• 17 сентября в 00:02
Ответ дляlilul990
темперамент не меняется в процессе жизни, характер меняется.
автор lilul990 • 17 сентября в 00:04
Ответ дляНе кую, не мелю
Я не про темперамент а про реакцію на подразники і тригери. Особливо в екстремальних ситуаціях. Тобі природа заклала - або бєй, або бєгі, або замри. І ніяка терапія цього не змінить
АфродитаПетровна• 17 сентября в 00:04
Ответ дляНеместная Я
Підстави - наукові дослідження.
Ну таке собі. Нічого з цього не детерміновано наявністю депресивного розладу або гтр. Аналіз, прогноз і пильність - речі, притаманні людям певного складу нервової системи. Хотілось би почути щось суттєве, бо думка цікава, але особисто я, як носій певних розладів, не бачу і навіть не можу уявити в чому може полягати значущість.
Україна понад усе!• 17 сентября в 00:04
Ответ дляlilul990
А що релігія? Не допомагає? На початку війни Ви ж молились Богу,щоб він ’врозумив’ кацапів
автор lilul990 • 17 сентября в 00:05
Ответ дляУкраїна понад усе!
?
Королева Сарказма• 17 сентября в 00:06
Ответ дляlilul990
Я так розумію, що Ви пішли в дослідження. Тому пропоную Вам дослідити гнучкість генів. Скільки генетичного матеріалу в Вас закладено тощо. Не маю часу тут писати, але думаю, що Вам буде це корисно. Вибір є, короче, як мінімум компенсаторність.
Україна понад усе!• 17 сентября в 00:07
Ответ дляlilul990
?
Чому знак питання? я конкретно спитала, чи допомагає релігія?
автор lilul990 • 17 сентября в 00:07
Ответ дляКоролева Сарказма
Я не кажу шо вибору немає але в строго заданих рамках
автор lilul990 • 17 сентября в 00:07
Ответ дляУкраїна понад усе!
З чим?
АфродитаПетровна• 17 сентября в 00:07
Ответ дляlilul990
Тобто якщо в роду були випадки депресивних епізодів, наприклад до 5 коліна і пару суїцидів, то це еволюційний механізм для виживання виду? Який працює чомусь навпаки, якщо вид намагається себе знищити?
Не кую, не мелю• 17 сентября в 00:08
Ответ дляlilul990
если это свойство темперамента, то не изменит, если свойство характера, в результате воспитания ,. то можно . Например: обиду, насилие надо терпеть, отвечать( бить в ответ ) нельзя, бежать нельзя. То это можно.

ПРЛ часто после жизни с алкоголиком, да сформировалось как средсво приспособления и выживания. Но при выходе из созависимости, ПРЛ проходит тоже.
Україна понад усе!• 17 сентября в 00:09
Ответ дляlilul990
З чим?
З проблемами в психиці
автор lilul990 • 17 сентября в 00:09
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну якщо про фонову депресію - то чим вона погана для виживання?
автор lilul990 • 17 сентября в 00:10
Ответ дляНе кую, не мелю

Прл називають базовим розладом особистості, невиліковним. Багато авторитетних психологів
автор lilul990 • 17 сентября в 00:10
Ответ дляУкраїна понад усе!
З проблемами в психиці
Психологія не може дати однозначної відповіді чи це проблеми взагалі.