ГоловнаЯ• 17 сентября в 17:33
А вы ходите в бассейн?
Согласно недавнему опросу на этом форуме, каждый 5й писает в воду
Результат:
вже голосів:
41 (70.69%)
Нет
17 (29.31%)
Да
Ща как дам• 17 сентября в 17:47
У вас опитування стосується ’ходжу до басейну’ чи ’ссу у басейн’?
Соображалочка• 17 сентября в 17:49
У нас в басейне сеанс 45 хв ... Навіть нема коли захотіти пісять
Самоучка• 17 сентября в 17:54
Ответ дляЩа как дам
Треба було розширити-ходжу і пісяю в нього, не ходжу, ходжу, але пісяю в туалеті. І ще бажано роз´яснення, що автор буде робити з цією інформацією.
Пополняю_Карму• 17 сентября в 18:05
Хай писають, це прям буде корисно для сечового, всі бактерії туди зайдуть
Моська-слон• 17 сентября в 18:07
Ответ дляПополняю_Карму
Ой не вигадуйте.
Пополняю_Карму• 17 сентября в 18:08
Ответ дляМоська-слон
Ой не вигадуйте.
Нє, ну вам видніше, я таким не займаюсь
Я не розумію дам, які приходять з дому в купальниках, роздягаються в прямо в басейн чешуть. Гігієна? Ні, не чули
Моська-слон• 17 сентября в 18:13
Ответ дляПополняю_Карму
Нє, ну вам видніше, я таким не займаюсь
Там стільки хлору, що можна місяць не митися
побольшомусекретику• 17 сентября в 18:41
Один раз пішла і з мене вистачило. Бо підцепила якусь заразу (не страшну).
Мій гінеколог сказала, що це часто буває після візиту в басейн.
ГоловнаЯ
• 17 сентября в 22:41
Ответ дляЩа как дам
Касается посещения, нет ли брезгливости