Свисток ля-минор• 17 сентября 2025
Польский язык понятен на слух. Почему так?
Смотрю без знания польского каналы в Ютубе и понимаю на 70% что они говорят. Смотрю их шоу. На чешском, болгарском или сербском ничего не понимаю. В чём прикол?
Знаю бакси• 20 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Здається, ви в моїй темі відповідали, правда? Я питала про Люблін. А ви де плануєте в Любліні зупинятись? Дивлюсь житло, недешево виходить.
Забронювала квартиру 1800 за добу, в хостелі боюся зупинятися
Не худа ні разу• 20 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
А на якому сайті бронювали? На букінгу таких цін не бачила(
Знаю бакси• 20 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Да, на букігу. Ось ще варіант який розглядала, але вже дорожче
Не худа ні разу• 20 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Дякую. Буду ще дивитися. До речі, ось цей хостел дуже пристойний, зупинялася минулий раз. Маленька кухня, душ в кімнаті. Дуже чисто.Тихо і спокійно.
Знаю бакси• 20 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Дякую. Це окремі апартаменти, без перетину з сусідами?
Не худа ні разу• 20 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Так.