Свисток ля-минор• 17 сентября 2025
Польский язык понятен на слух. Почему так?
Смотрю без знания польского каналы в Ютубе и понимаю на 70% что они говорят. Смотрю их шоу. На чешском, болгарском или сербском ничего не понимаю. В чём прикол?
Борисфенка• 18 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Не розуміють українську. Тільки подібні слова. Як тільки ви начинаєте нервувати чи шибко говорити - нуль взагалі. Російську багато вчили в школі чи ліцеї, тому щось розуміють. На рівні зисис сабака. Чеська трохи на польську подібна. Мені теж здавалося що я все розумію, але це далеко не так. Выучить если задаться целью можно быстро. Мова складна. До наших щелеп і співочої української тим паче.
Мене поляки розуміють, я їх розумію. Чому так, не знаю, я польську мову жодного дня не вчила.
З чехами повне фіаско, мусила англійською спілкуватися, молодь її здебільшого знає трохи
ВундерКИНГ• 18 сентября 2025
Ответ для220В
А звичайним українцям, не львівським полякам, нічого не зрозуміло
На щастя не всі такі
Працівниця року• 18 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Не пишите чушь Вы могли его понять и догадываться о чем то. Он вас нет, разве он русский учил. Остальное ваши фантазии. Да язык похож, и только
Вам виднее, конечно, понял он меня или нет)
Я не говорю, что тараторила без умолку, но диалог поддержать могла. На польском, а не на русском. Так это диалог о политике. А с обычными бытовыми ситуациями вообще какие могут быть проблемы
Джем Шакіри• 18 сентября 2025
Ответ дляВундерКИНГ
На щастя не всі такі
ой, да ладно
то вы себе очень льстите
люди разный уровень разговора ведут. Я тоже при бытовом общении якобы ’все понимаю’, а на самом деле ловлю эмоции человека и пару слов, которые на счастье могут оказаться ключевыми для понимания. А вот поговорить по серьезному делу - уже вопросики
то вы себе очень льстите
Кашпо• 18 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Слушайте, разговорная речь это не научный доклад, все прекрасно можно понять
Та дивитись відео чи слухати новини, то великого розуму не треба, щоб зрозуміти про що приблизно йде мова. А коли просто рандомно слухаєш розмову поляків і у них нема задачі, щоб їх зрозуміли, то оті 70% можна відразу ділити навпіл.
Люблю пиво• 18 сентября 2025
Когда-то смотрела спорт соревнования на болгарском, то к концу уже понимала в общих чертах о чем говорят.
А вот о понимании польского - то даже изучая его понимаю не все т к совершенно другое произношение.
Добра всем!• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Я на польском понимаю можете процентів 5-10. Не верю, что вы понимаете 70%. Моя дочь с уровнем В2 и то не все понимает
Сколько за сертификат платили?
Добра всем!• 19 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Не судите по себе
Я приехала и по польски не знала ни слова. Но разговорную речь с первого дня почти всю понимала, только просила говорить медленнее
Понимать а вот что б вас понимали поляки вот где трудно
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляДобра всем!
Сколько за сертификат платили?
Не платили. Здавала не держіспит, а іспит у вузі. Державний буде здавати вже на С1
prozerpina123• 19 сентября 2025
Ответ дляДобра всем!
Во-первых, тема именно про понимание украинцами польского.
Во-вторых, идиотизм считать, что человек, приехав в другую страну, сразу же заговорит на местном
Добра всем!• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Так то не считается
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляДобра всем!
Так то не считается
Ну вам не рахується, а польські вузи рахують. Не бачу сенсу платити за іспит на B2, коли є намір здавати на С1. Але за вашою логікою більшість українців не знають мову, бо не мають державного сертифікати. Ви доречі маєте державний сертифікат зі знання хоч якоїсь мови?
Добра всем!• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Вузам нужны студенты... а давно живёте в Польше?
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляДобра всем!
А. Тому вони проводять іспити і відбір і тому є ті, хто не складає іспит. Я взагалі не живу в Польщі і дня там не була.
Добра всем!• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
А дочка?
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляДобра всем!
А дочка?
Дочка туди наїздами, остаточно виїде вже на навчання з 1 жовтня
Добра всем!• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
А зачем вам С1 сдавать?
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляДобра всем!
А зачем вам С1 сдавать?
Щоб мати можливість навчатися безкоштовно
Добра всем!• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
А сейчас как она будет учиться?
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляДобра всем!
А сейчас как она будет учиться?
Безкоштовно зі статусом укр
Не худа ні разу• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Безкоштовно зі статусом укр
Де буде навчатися Ваша донька? Молодець, що буде здавати на С1. Син , також, їде на навчання.
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Марії Кьюрі, Люблін. Вступила ще в Лодзь, але обрала Люблін
Не худа ні разу• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Вітаю) Син теж буде навчатися в цьому університеті.
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
А який факультет? Гуртожиток отримали?
Не худа ні разу• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
А який факультет? Гуртожиток отримали?
Філологічний. Отримали. « Ікар»
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Філологічний. Отримали. « Ікар»
О, і в мене донька на філології, англійська. Гуртожиток йовіш
Не худа ні разу• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Йовіш був в пріоритеті) Випав « Ікар».
Знаю бакси• 19 сентября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Йовіш був в пріоритеті) Випав « Ікар».
Там мали значення додаткові пункти,відстань до дому і плюс донька напівсирота
Не худа ні разу• 19 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Здається, ви в моїй темі відповідали, правда? Я питала про Люблін. А ви де плануєте в Любліні зупинятись? Дивлюсь житло, недешево виходить.