Звезда в шоке• 17 сентября в 23:59
Який антибіотик при травмах суглобів?
Чоловік. Була травма руки в районі ліктя. Я не бачила, але зі слів зачесане та забій. Рука напухла, наче збирається гноітися. В медичці сказали пити німесил. Я хочу передати ще антибіотик, бо давно вже болить і тільки гірше. Два тижні травмі. Який антибіотик при шкірних/суглобових процесах?
Звезда в шоке
• 18 сентября в 00:05
Ответ дляНе танцую- но пою
А местно что использует?
Мазь з диклофенаком. Спочатку мазав йодом. Там де він є небагато доступно можливостей(
Звезда в шоке
• 18 сентября в 00:06
Ответ дляВидна міленіалка
Доксициклін.
Дякую щиро, пішла читати
Оч@ров@Шк@• 18 сентября в 00:07
Ответ дляЗвезда в шоке
Рану?
Звезда в шоке
• 18 сентября в 00:09
Ответ дляОч@ров@Шк@
Рану?
Була наче зачесане рана. Мазав йодом. Вже два тижні не загоюються до кінця, бо весь час травмується знов. Зараз стала пухнути рука( я не можу подивитись, він далеко
Оч@ров@Шк@• 18 сентября в 00:10
Серрата или Мовинаха снимают хорошо отек от травм. Ну и может антибиотик нужен, но к нему что-то от кандиды купите типа Фуцис. Пишут за инфекционный бурсит – нужен антибиотик. И бывает такое что может не подойти, лучше к травматологу и показать фото.
Звезда в шоке
• 18 сентября в 00:13
Ответ дляОч@ров@Шк@
Нажаль навіть фото побачу тільки у неділю, а відправити ліки маю завтра. Тому прийдеться купувати щось з антибіотиків навмання (
Звезда в шоке
• 18 сентября в 00:14
Ответ дляКундалина
А кому він руку показував? Медичця це що?
Він служить. В медпункті. Але там на все одне лікування, особливо ніхто розбиратися не буде. Пий Німесил і все
Борисфенка• 18 сентября в 00:16
Ответ дляЗвезда в шоке
Якщо рука опухла в суглобі,пити Німесил пізно.
Хай йде до лікаря, бо дограється, що руку відріжуть.
Оч@ров@Шк@• 18 сентября в 00:17
Ответ дляЗвезда в шоке
Аугментин мне врач назначал или Сумамед
Звезда в шоке
• 18 сентября в 00:21
Ответ дляБорисфенка
Так був сьогодні ж, кажу вам. Прописали Німесил
Борисфенка• 18 сентября в 00:22
Ответ дляЗвезда в шоке
І завтра хай буде, покаже, що спухла.
Кундалина• 18 сентября в 00:23
Ответ дляЗвезда в шоке
Нимесил потивопоказан при нагноениях и диклофенак. Антибиотик: Аугментин или зинат или азитромицин плюс к антибиотку возмите сертидазу она уменьшает отёк и воспаление,
ускоряет рассасывание синяков и гематом,
снижает боль,
улучшает заживление тканей. Для обрабоики бетадин или виодин, когда уже не будет сукровицы мазь офлокаин, стерильные перевязочные. К антибиотику можно по желанию взять бактерии типа лактимак форте.
снижает боль,
Звезда в шоке
• 18 сентября в 00:26
Ответ дляКундалина
снижает боль,
Дякую вам щиро
Борисфенка• 18 сентября в 00:28
Хронічний бурсит ліктьової сумки є проблемою, яка може знизити працездатність і погіршити якість життя. Набряк і біль - основні прояви. Звичайні повсякденні дії можуть доставляти дискомфорт. Лікування зазвичай починається зі спроби зняти запальний синдром.
Заходами щодо зняття запалення є спокій в ліктьовому суглобі і використання протизапальних засобів. Такі препарати, як диклофенак, вольтарен, ібупрофен використовуються, щоб зняти запалення і набряк.
Якщо в сумці є запальна рідина, то може бути виконана пункція з метою видалення рідини і подальшого її лабораторного дослідження. Під час пункції за умови, що немає ознак інфекції в порожнині ліктьовий сумки і відсутності інших протипоказань, може бути введено невелику кількість стероїдного засобу, такого, як кортизон.
Стероїдні препарати є сильними протизапальними засобами. Його протизапального ефекту може вистачити на кілька тижнів.