Аноним с кешбеком• 18 сентября в 10:53
У директора школи помер батько, чи здавати гроші на похорон учням?
У директора школи помер батько, як ви думаєте чи повинні здавати батьки на похорон, скільки, чи це обовʼязково повинні всі здавати, якщо в школі навчається з однієї сімʼї 3 дітей, як тоді? Питання саме в тому якщо не одна дитина навчається у школі? То як тоді бути? Напишіть ваші думки?
Квітка папороті• 18 сентября в 22:38
Ответ дляБлакитне небо
Ну я не знаю, где там что бесплатно дается. Гос организация, официально занимающаяся похоронными услугами, озвучила сумму. Основная была именно за место на кладбище.
Те, у кого совсем ничего нет, интересовались. Им сказали, что конечно город похоронит, но как безымянного. Где-то. Возможно, скажут, на каком кладбище.
И на том, где лежит свекр, действительно был целый квартал таких могил. Это еще до войны.
Вот так руки и выкручивают. Знают, что ситуация безвыходная - ты никуда не денешься,когда у тебя в квартире покойник лежит.
Як на мене, ви фантазуєте і додумуєте. Місце на загальному кладовищі є безкоштовним, в безіменних могилах ховають неопізнані та незатребувані трупи.
Держ організація не займається ритуальними послугами, це приватні організації, ви просто не стали заморочуватися і оплатили першому ж хто до вас звернувся.