Злюка бобер• 18 сентября 2025
Якщо чоловік та жінка не офіційно в шлюбі
То чоловік повинен написати заповіт на дитину в разі чого,щоб його батьки не відгребли частину наприклад будинку чи іншого спадку?
Як ви вважаєте?
Злюка бобер
• 18 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
Ззі слів чи офіційно, із заявою в РАЦС визнана чоловіком?
В свідоцтві про народження записаний
Оябунчик• 18 сентября 2025
Чому ви вважаєте заповіт гарантією. Заповіт можно щоч щодня новий писати. Чинним буде останній.
І 40 років ... там ще можуть буди і діти, і дружини. І до вас доречі теж .
Xвостокрутелка• 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
неповнолітнім спадкоємцям, або інвалідам, або пенсіонерам, не потрібні ’веские доводы для оспаривания’. Вони і без них мають право на свою долю. Звернуться до суду і отримають рішення на свою користь.
так мають право на долю чи звернуться до суду?
Без комплексів• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Дитина не повнолітня ще
И что ? Берите разрешение с органов опіки та піклування и подписываете дарственную . Вы там любое с мажем расписываетесь как представители ребенка.
Xвостокрутелка• 18 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ні, не в мусорку. Якщо буде заповіт, то отримають 50% того, що отримали б без заповіту.
І це стосується не лише пенсіонерів, але й інвалідів і малолітніх дітей.
неповнолітніх дітей теж це стосується. з 14 до 18 років
Вподобайден• 18 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
А якщо будинок куплений чи побудований в період фактичних подружніх стосунків?
Тогда оформление сразу происходит 50/50
Xвостокрутелка• 18 сентября 2025
Ответ дляВподобайден
Тогда оформление сразу происходит 50/50
з чого б це?
купити будинок може як один з подружжя зі згоди іншого, так і вдвох в часткову власність. а забудовник завжди один, і титульне право власності отримує теж один.
Вподобайден• 18 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
з чого б це?
Потому что так делают те, кто не в браке и при этом не дураки
Xвостокрутелка• 18 сентября 2025
Ответ дляВподобайден
купити в часткову можна
побудувати - ні. дозвіл на будівництво не дають більш ніж одній особі
Вподобайден• 18 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
купити в часткову можна
Тогда на женщину, если жениться не хочет.
Я замуж не хочу сама, мне этого не надо, но и дурой не буду. Имущество записываем 50/50
Если захотим строиться, тогда поженимся, мне не принципиально
Ответ дляЗлюка бобер
Я не чекаю нічого, просто хочу перестрахуватися
Жития дуже непередбачуване. У долі свої плани на вас. Тут як складеться. Ніхто не знае що з ним буде через час, день ,тиждень ....... Е закон в країні, і буде по закону. Ніхто не знае. скільки проживе і що йому назначено. Е люди які живуть довго і дуже довго.... Е які згорають за кілька місяців..... Дуже добре якщо жінка розуміе що народжувати поза шлюбом ,то е ризик для неї і дитини. Може вигнати в любий момент ,якщо щось не сподобається ......удачі вам і дитині!!!!!
Злюка бобер
• 18 сентября 2025
Ответ дляОябунчик
До мене не було
маминаБубочка• 18 сентября 2025
Вважаю, що варто розписатись з жінкою, з якою він живе і виховує спільну дитину.
Злюка бобер
• 18 сентября 2025
Ответ длямаминаБубочка
А що це дасть?
Мені особисто не потрібно від нього щось забирати,але дитині вважаю має дати
Ответ дляЗлюка бобер
А якщо заповіт тільки на дитину чоловік зробить?
То навіть так батьків, якщо вони інваліди чи пенсіонери, обійти не вийде. У них буде частка законом - половина того, що мало б бути без заповіту. А власне чому ви тут консультуйтесь. За 300-500 грн нотаріус все вам розкаже нормально, виходячи з ваших обставин.
Гидроусилитель руля• 18 сентября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
насколько я знаю автор если на момент смерти было завещание на кого либо, то оно вспупает в силу в 100%, но остальные наследники могут обратиться в суд и оспаривать завещание, но нужны будут веские доводы для оспаривания, например что они ухаживали за умершим и тратили свои деньги на уход с чеками, или содежали его, ну это все нужно будет доказать, суды могут тянуться годами и не к чему не привести, да завещание это наследие..
Ніяких звернень до суду не буде. Частку по закону виділяє нотаріус, а не суд.
Гидроусилитель руля• 18 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Тоді ваша частина там теж є.
Тоді як її довести, ту частину? Вони не розписані. Ну доведе співмешканння і що їй це дасть за наявності спадкоємців першої черги. Дірку від бублика і трати на суди?
Гидроусилитель руля• 18 сентября 2025
Ответ дляСтрахованная
Та нащо їм до суду? Нотаріус все оформить і без судів, на те воно і ’по закону’
Гидроусилитель руля• 18 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Боже, сьогодні теми як на підбір. Безголові жінки, з дітьми і претензіями на майно чоловіка.
Ця конкретна без претензій на майно чоловіка. Просто хоче, щоб те, що має належати її дитині їй і дісталось. Що в цьому жахливого? Ви вже багато свого зі свекрами поділили?
Сижу_и_плачу• 18 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Не половину, а 1/3, якщо буде заповіт на дитину отримують батьки.
Откуда такая информация? Давайте источник
Ворожу на каві• 18 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Тоді батьки і дитина претендують на спадок в рівних долях. Дружині нічого не залишиться.
Якій дружині? Нема дружини, є співмешканка, котра належить, якщо не помиляюсь, до 5 черги
Ворожу на каві• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
В свідоцтві про народження записаний
На парканах теж багато чого записано. Ще раз: сожитель писав заяву про визнання батьківства?
Злюка бобер
• 18 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
Не знаю,ми разом їздили свідоцтво робити ,при ньому і записували
Чекаю завтра• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Все равно пенсы имеют право на долю А шо, отец ребенка уже того? Может он ещё несколько детей народит
Чекаю завтра• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
А що не так?
Дитині потрібно залишати все чи не так?
А сколько лет дытыни?
И что с ее отцом? Он помирает?
Чекаю завтра• 18 сентября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
До мене не було
Ай, автор.
Брат.
До Сорока такая же тоска как вот это у вас.
Быт, дытына, все вжэ для дытына, жизнь до заката. И прочая ерунда.
Потом, в 42 кааааак пошел по теткам)))
Итог.
Женат, уже 2 новых ребенка.
Жизнь бурлит
Брат.
Потом, в 42 кааааак пошел по теткам)))
Итог.
Женат, уже 2 новых ребенка.
Жизнь бурлит
Шаманю второпях• 18 сентября 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
По інформації, що дала автор, рахуємо : є три спадкоємці першої черги, на дитину заповіт. Але так, як батьки пенсіонери, то вони мають обов´язкову частку 50% від того, що б вони без заповіту, тобто 1/3 на двох.
Nathalie27• 18 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
У автора «неофіційний шлюб»
Швидка Настя• 18 сентября 2025
Батьки, якщо вони пенсійного віку все одно мають право на частку
Особисто я вважаю, що в нормальній родині домовляються де чиє і ще за життя всіх учасників домовленості все оформлюють