Мания-Величия• 18 сентября в 17:04

Ніксар з´явився

В Києві нарешті. Ще б амброзія пропала)
Русланка з гілки• 18 сентября в 17:07
Да, только вчера купила! Упаковка поменялась. Купила себе на запас.
Одні думки• 18 сентября в 17:14
Уррра!!! Дякую за інфу! Теж актуально!!!Хоча я харчовий алергік...
Кидаю курити• 18 сентября в 17:16
Не ешьте бахчу, виноград, в сезон амброзии, и также исключите глютен. И сможете обходится только Фликсом, без никсара. (Аллергик со стажем 32 года, аллергия- полинноз, лекарственная, пищевая имеется. )
З понеділка на дієті• 18 сентября в 17:21
Ответ дляКидаю курити
Так виноград созревает и продаётся всегда в сезон амброзии. Вы его получается вообще не едите?
Дівчина Бобула• 18 сентября в 17:28
А він зникав?
Нічого собі, два дні назад споійно пішла і купила.
Доречи, думала в мене алергія на амброзію накрила цей рік (хоча раніше не було), здала Алекс тест - ан ніт, якісь спори. Ну і береза, що я і так знала.
автор Мания-Величия • 18 сентября в 17:28
Ответ дляКидаю курити
Мені не потрібний Флікс і взагалі ваші поради.
Тема суто інформативна.
Ходіть здорова!
Карапулька• 18 сентября в 17:29
Ответ дляДівчина Бобула
А він зникав?
Ну так споры как раз время - грибули двесные поспевают. Кстати, еще полынь сейчас цветет и некоторые злаки, плюс перекрестная аллергия.
Карапулька• 18 сентября в 17:30
Ответ дляМания-Величия
Тема суто інформативна.
Ходіть здорова!
А помогает Никсар? А то я лоратадин пью, но периодически как начинается ринит и тот лоратадин до одного места.
автор Мания-Величия • 18 сентября в 17:33
Ответ дляДівчина Бобула
А він зникав?
До речі, я особисто дуже скептично ставлюся до Алекс тестів та інших алергопроб.
Маю жорстку алергію на тварин (усіх) та амброзію, жоден тест не показав реакції.
Натомість показує на березу та якісь трави, що квітнуть в червні, а я абсолютно нормально почуваюся в цей період.
Усатая полосатая• 18 сентября в 17:34
Пожизненно вынуждена пить Никсар. У них изменилась не только упаковка, изменился вкус. Но, выбора нет, к сожалению.
Нульовий сантиметр• 18 сентября в 17:34
Дівчата це алергія? Зявилося тиждень тому, записалася до дерматолога але аж наступного тижня є місця
Чешеться, зудить
автор Мания-Величия • 18 сентября в 17:37
Ответ дляКарапулька
Мені особисто - так, а лоратадин/дезлоратадин не працюють. Це все дуже індивідуально, підбирати треба
Ло Шарик• 18 сентября в 17:48
Так есть же дженерики, от Тева например.
Кидаю курити• 18 сентября в 18:05
Ответ дляЗ понеділка на дієті
В супермаркетах и зимой он есть. Но я редко его ем, это да.
Hamster83• 18 сентября в 19:23
я літом була в селі в Київській обл., попросила чоловіка купити в Києві ніксар і привезти, бо тут такого нема. І його не можно було ніде купити, робиш замовлення, приходиш в аптеку і ой сорі вже нема. Купили ніксар випадково в селі в Чернігівській обл. останню пачку, треш якийсь
Hamster83• 18 сентября в 19:28
Ответ дляКарапулька
никсар помогает, только когда его правильно принимать, тупо на голодный желудок, пару часов до и после еды
вискас• 18 сентября в 20:26
Ответ дляДівчина Бобула
А він зникав?
А що зараз з березою робиться?