Мішечок щастя• 18 сентября 2025

Як часто ви оновлююте собі телефон?

Я вже ходжу п´ятий рік із одним, звісно ,що він вже підбитий та весь в подряпинах відчуваю себе динозавром,але щось поробиш зп дуже маленька не можу собі дозволити оновлювати часто
KROX@• 18 сентября 2025
Раз в два роки чи три. Купую флагмани
Зараз с23ультра, повністю задоволена
Лепешечка• 18 сентября 2025
Пять лет моему телефону
Мая твая не панимать• 18 сентября 2025
Мені син оновлює. Раз в два роки
Русланка з гілки• 18 сентября 2025
В 11му році, потім у 18му, потім у 22му. За модою не гонюся, важливий функціонал.
Чаклунка-ведунка• 18 сентября 2025
Моєму айфону скоро буде 6 років
автор Мішечок щастя • 18 сентября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Моєму айфону скоро буде 6 років
Не думали змінити чи теж грошей немає?
Поліцейський патруль• 18 сентября 2025
Коли зовсім перестає робити старий
Чаклунка-ведунка• 18 сентября 2025
Ответ дляМішечок щастя
Не думали змінити чи теж грошей немає?
Та немає лишніх коштів але навіть якби були то цей ще працює нормально. Я завжди купувала телефони як ламались старі, попередні самсунги теж були десь по 4 роки кожен
Черговий по кухні• 18 сентября 2025
Старому было лет 5, обновила на саммсунг из с серии. Не скажу, что прямо сильно что-то поменялось. Да, камера лучше, памяти больше, но чего-то вау нет
Котики-муркотики• 18 сентября 2025
Купила с10 коли вийшов, і могла б змінити але немає ні бажання ні потреби. Акумулятор міняла.
Невидимка Майя• 18 сентября 2025
Раз в два роки.
празники не помню• 18 сентября 2025
Знов ця телефонна попрошайка з смт, якій чоловік телефон не хоче купити.
Та візьміть вже оплату частинами і купіть собі телефон, якщо олх б/у не підходить
Elani• 18 сентября 2025
Когда перестаёт работать
Самохвалова• 18 сентября 2025
Поки не здохне поточний телефон, навіть не рипаюсь в бік нового. Байдуже, хто там як дивиться. Це ж просто телефон.
Печальки.нет• 18 сентября 2025
Моему телефону 4 года, хотелось бы поменять, но есть другие приоритеты, мне в принципе телефон не сильно важен, звонит в интернете сидеть могу и норм
Vita_Nikolaeva• 18 сентября 2025
у меня Айфон XS Max - абсолютно нормально работает - но и я бережно к вещам отношусь

моя работа не связана с смм или подобным где нужна камера и прочее - для меня нет проблем пользоваться тем что работает и устраивает )) обновлю вероятно в следующем году
Примарочка• 18 сентября 2025
моєму 5 років, флагман Huawei
працює нормально, фоткає, інтернет, всі діла...міняти на якусь дешеву побрякушку не хочу, а на дорогий шкода грошей, є інші пріорітети.
Я така бойова• 18 сентября 2025
Моєму Xiaomi майже 5,5 років. Купила новий Xiaomi кіл Ка місяців тому. Тепер ходжу з двома 🤣
Полюю на дрони• 18 сентября 2025
Часто. Коли ще й не потрібно, але хочеться себе порадувати. Ну і я беру трейд ін - на 2 роки, тому здаю на обмін на новий кожні 2 роки
СКИБИДЫШь• 18 сентября 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Коли зовсім перестає робити старий
І я так.
Старому ксяомі було 5 років і останні три місяці треба було заряджати тричі на добу його, міг вимкнутися на позначці 70%.
Ось купила новий ксяомі за 7 тис. з батареєю на 7000, його і 4 доби можна не заряджати.
Камера слабенька, але мені й не треба гарна.
Диверсификация• 18 сентября 2025
Этот телефон у меня полтора года, предыдущий был 3 года, а ещё предыдущий 5 лет
Первая ласточка инфляции• 18 сентября 2025
Не ношу так щоб підбитий був чи подертий, завжди в ідеальному стані, як і всі речі що маю.
Шикаю і викаю• 18 сентября 2025
Раз в 7 років
Значит надо• 18 сентября 2025
Моему 5 лет и ни одной царапины
Но, конечно, аккумулятор слабый, нужно менять
ТочноБудет• 18 сентября 2025
4 года моему, ждала нового выхода, но решила ну его нафик
бибизяна• 18 сентября 2025
Не було в мене битих і в тріщинах. Я обережна з речами. Приблизно раз в 3-4 роки заміна на новий, старий завжди швидко продавався в місцевій групі.
куркулиха• 18 сентября 2025
Последнее время примерно раз в 3-4года.
Теперешнему 4 года уже. Хочу поменять(лучше камеру, батарею). Деньги есть, приоритеты другие сейчас. За флагманами не гоняюсь. Динозавром себя не чувствую.

Прошло то время, когда гонялись за полифонией 32, 64той, потом за большим экраном и т.д.
Едешь общ.транспортом, а задние крышки почти все одинаковые, хоть то за 50тыс, хоть 10
Рву и мечу• 18 сентября 2025
Ответ длябибизяна
Я тоже аккуратная, но чехол калечный купила и он в айфоне поцарапал ободок и я случайно увидела сняла чехол и в шоке, жалко, но купила другой чехол , но жалко хожу и жаба грызет чехол 15 евро говняный, но но новый телефон не могу пока позволить, поэтому и хожу с 13 про
Я тут с краю постою• 18 сентября 2025
В мене куплений у 2021 восени. Цілий, не дряпаний, не тріснутий, не топлений. Не вважаю себе динозавром. Мене усе цілком влаштовує, нахіба міняти?
Та_шо_ж_таке• 18 сентября 2025
Когда емкость батареи уходит ниже 80%