И_В_офигительных_штанах• 18 сентября в 20:37

Як ви ставитеся до вазонів в квартирі? Хіба це гігієнічно землю тримати вдома?

Особливо в кухні
ЛЮБА• 18 сентября в 20:37
Я как понимаю обувь у вас одноразовая ?
Я вся ваша• 18 сентября в 20:37
Вы горшки облизываете?
Не рахую, а вважаю• 18 сентября в 20:38
Ну какбы земля для комнатных растений в 21м веке продается обработанная. Если уж на то пошло.
Этожзвяздаяегообожаю• 18 сентября в 20:39
Нету ни одного
Перловая Кашка• 18 сентября в 20:39
Ха, земля на кухне. У меня скорпионы на кухне бывают. И иногда кукарачи залетают
САМ_ТАКОЙ• 18 сентября в 20:39
Не тримаю.
Залізний кіготь• 18 сентября в 20:40
Какати вдома теж негігієнічно
БершкомангоЗар• 18 сентября в 20:40
Чудово. Пилових бурь у мене немає у квартирі. Земля у вазонах там і залишається, якщо немає зіткнень з котами або моєю рукожопістю.
Перловая Кашка• 18 сентября в 20:40
Ответ дляЗалізний кіготь
Какати вдома теж негігієнічно
Тем более на кухне
Remensa• 18 сентября в 20:41
У вас вдома є пилюка. Тільки не лякайтесь
Неначасі• 18 сентября в 20:43
Ответ дляЗалізний кіготь
Какати вдома теж негігієнічно
Отож тому предки й робили туалети на дворі.
Непозбувна Бентега• 18 сентября в 20:52
У меня везде вазоны. А пыль с улицы Вас не пугает?
Ушла и Пришла• 18 сентября в 20:56
в кухне не держу
в спальне только орхидеи - они без земли,
в библиотеке - только термробработанную
Точу ляси• 18 сентября в 20:57
Я вирощую крокодилів на кухні
автор И_В_офигительных_штанах • 18 сентября в 20:57
Ответ дляНепозбувна Бентега
Пил ні, а от земля вдома для мене це дуже негігієнічно і небезпечно.
Я розумію, на селі, люди звикли, без цього не можуть, також необізнані, скільки там патогенних бактерій.
Но тягнути це в міські квартири, дивно
Ліплю вареники• 18 сентября в 20:58
У меня их нет
Нет даже где их расставлять. Подоконников нет.
Хома з пастою• 18 сентября в 20:58
З тих пір як я почала жити окремо від батьків у мені ніколи вдома не було живих квітів, я просто не люблю це. Мама в дитинстві заставляла поливати квіти, витирати пил на листочках і т.д. , в неї і зараз багато квітів та гарна клумба у дворі, але то не моє, ну не лежить у мене душа до нього. Зараз я свідомо можу сказати , що я просто не люблю такі речі, я навіть чоловіку вже давно сказала не купувати мені букети квітів
Точу ляси• 18 сентября в 20:58
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Но тягнути це в міські квартири, дивно
Не на селі а в селі, така вся піся королева навіть правила не вивчили
Непозбувна Бентега• 18 сентября в 20:59
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Но тягнути це в міські квартири, дивно
О,то Ви нічого з села не вживаєте? Ну бо це негігієнічно і з бактеріями?
Точу ляси• 18 сентября в 20:59
Ответ дляНепозбувна Бентега
Вона їсть сонячне світло
ЛЮБА• 18 сентября в 21:00
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Но тягнути це в міські квартири, дивно
Я как понимаю у вас все одноразовое … как же вам жить то страшно ….
Точу ляси• 18 сентября в 21:00
Ответ дляЛЮБА
Окр може, якийсь підвид
По землі з горшків)
ЛЮБА• 18 сентября в 21:02
Ответ дляБершкомангоЗар
Какие коты , не делайте автору инфаркт )))
Удачная• 18 сентября в 21:04
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Но тягнути це в міські квартири, дивно
Она ж стерилизованная продается. Я еще дополнительно обрабатываю для чувствительных растений и кору для орхидей всегда.
У меня по квартире примерно 50 вазонов, обычная 3к.
автор И_В_офигительных_штанах • 18 сентября в 21:06
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ви що вазонок вживаєте, що ставите його на рівні з продуктами?
Не рахую, а вважаю• 18 сентября в 21:06
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Но тягнути це в міські квартири, дивно
А небезпека в чому? Туди какає ваш котик і ви боїтесь глистів, які проходять цикл дозрівання в землі? Чи столбняка?
интайм_не_предлагать• 18 сентября в 21:07
Ответ дляБершкомангоЗар
При чому коти ні до чого. Бо вазони самі на них іноді нападають, і тоді відважні котики буквально боряться за своє життя з тим ненависним вазоном)
Викасикрет• 18 сентября в 21:09
У моєї доньки від домашніх вазонів розвинулася астма. Тепер ніяких вазонів
Не рахую, а вважаю• 18 сентября в 21:10
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Звісно можна вживати і продукти, вирощені в кімнатних умовах. Наприклад свіжа петрушка і інша зелень дуже смачна в зимовий період. Перчик гострий нічим не відрізняється від вирощеного на городі (навіть пересадженого з городу у кімнатний горщик на зиму)
автор И_В_офигительных_штанах • 18 сентября в 21:14
Ответ дляВикасикрет
Люди, які виросли на селі навіть не задумуються, що таке земля і скільки там патогенних мікроорганізмів.
От їх тут і розриває в коментах. Вони ж повирощували цілі клумби вдома, фоткають і пересилають, і тут таке прочитали. Немає з ким говорити...
Но дім це не город, панусі!